Nazywam się Kamila i wraz z mężem spełniliśmy marzenie i własnoręcznie wybudowaliśmy nasz dom, nad którym czuwa ogromny Łapacz snów. Jesteśmy psiolubni, kochamy góry oraz podróze. Chcielibyśmy dzielić się naszą przestrzenia, dobrą energią i radością z innymi gośćmi. Zawsze staramy się nawiązywać dobre relacje i jesteśmy do dyspozycji naszych gości aby czuli się zaaopiekowani.