Stanovi za najam u Belas bez depozita - Flatio
kao Stanar kao Najmodavac kao F4B
Najbolje ponude u destinaciji Belas
Stan u Belas Fully Furnished 2BR Apartment with Balcony-Belas
Novi oglas
12. 6. – 16. 6. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Belas Glam 2 bedroom in Massamá
1. 6. – 14. 6. (13 noći)
140 EUR / noć

2.093 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Belas Casa dos Pintos - Golf & Natureza, Sintra e Lisboa
1. 1. 2027 – 14. 1. 2027 (13 noći)
92 EUR / noć

1.371 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Belas WiFi 150/100 Mbps · Spacious property with good sun exposure
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
135 EUR / noć

621 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za najam u Belas bez depozita

Kada planirate boravak u Belas i tražite smještaj, razmatranje stanova za najam u Belas nudi brojne prednosti, jer predstavlja izvrsnu opciju ako niste spremni ulagati u nekretnine ili planirate privremeni boravak ovdje.

Flatio je specijaliziran za potpuno namještene stanove u Belas koji su spremni za useljenje, tako da se ne morate brinuti o logistici i troškovima namještanja najma. Opcija izbora između različitih tipova stanova omogućuje vam da odmah pronađete savršen izbor za vaše potrebe.

Ako ste zainteresirani za pronalazak i iznajmljivanje stanova bez agencije u Belas koji ćete moći nazvati domom bez ograničenja, istražite raznovrsne opcije na Flatio ispod.

Broj stanova za iznajmljivanje na Flatio 4
Najpovoljnija ponuda za iznajmljivanje 100 €
Najskuplja ponuda za najam 140 €
Prednost iznajmljivanja vašeg smještaja preko Flatio Bez depozita, online ugovor
Iznajmljuje se najveći stan 114 m2
Najmanji stan za iznajmljivanje 75 m2
Ukupan broj zakupa ugovorenih preko Flatia na ovoj lokaciji 2

Ocjene lokacije za Belas

Posjetitelji i potencijalni stanari dali su Belas ukupnu ocjenu 9. Ocjena lokacije utječe na to koliko je privlačna stanarima. Što je lokacija atraktivnija poput stana u blizini centra grada, to će biti popularnija. Stoga ne oklijevajte i odmah sklopite ugovor za svoj novi stan ili sobu. Sve ponude dostupne u Belas prikazane su na karti gdje možete vidjeti i cijenu najma za 30 dana za svaku pojedinačnu ponudu najma.

Stanovi u Belas bez depozita s uključenim svim režijama

Uz stanove bez depozita, možete uživati u slobodi useljenja u novi dom bez financijskog tereta visoke predujmove. Ova fleksibilnost olakšava vam upravljanje financijama i omogućuje vam da se s lakoćom smjestite na novo mjesto.

Također, uz sve račune uključene u najam stana, nećete morati brinuti o varijaciji računa za komunalije, jer je sve konsolidirano u jednu uplatu. Flatio nudi širok izbor stanova u Belas gdje su troškovi struje, vode pa čak i interneta uključeni u najamninu.

Ovaj način ne samo da pojednostavljuje vaše financijsko planiranje već vas oslobađa i gnjavaže oko postavljanja usluga pri useljenju. Idealan je za one koji cijene praktičnost u svojim troškovima stanovanja.

Odaberite željenu duljinu boravka

Kratkoročni stanovi u Belas

Kratkoročni stanovi u Belas kombiniraju udobnost doma s fleksibilnošću kratkoročnih obveza, čineći ih posebno privlačnima, svaki potpuno namješten kako bi osigurali da se možete brzo smjestiti bez tereta dugoročnih najmova ili potrebe za kupovinom namještaja.
To značajno može smanjiti gnjavažu oko postavljanja usluga i planiranja za varijabilne troškove. Nadalje, kratkoročni stanovi u Belas dolaze s prilagodljivim uvjetima najma, od nekoliko dana do nekoliko tjedana, pružajući idealno rješenje za turiste, iseljenikedigitalne nomade.

Mjesečni stanovi u Belas

Odabirom mjesečnih najmova u Belas, izbjegavate dugoročne obveze koje zahtijevaju tradicionalni najmovi, što značajno olakšava stres prilikom preseljenja u Belas. Ovaj aranžman je idealan za profesionalce i digitalne nomade na privremenim zadacima, studente u prijelaznom razdoblju između akademskih programa, ili bilo koga tko želi istražiti novo područje prije konačnog smještaja.
Flatio osigurava da je svaka nekretnina potpuno namještena, što znači da se možete smjestiti u udoban i elegantan mjesečni stan u Belas odmah po dolasku, bez gnjavaže oko selidbe ili kupovine novog namještaja.

Dugoročni stanovi u Belas

Dugoročni stanovi za najam u Belas pružaju vam stabilnost fiksne adrese bez dugoročne financijske obveze kupovine nekretnine. Ovi najmovi na Flatio dolaze s nižim mjesečnim plaćanjima u usporedbi s kratkoročnim boravcima kod konkurencije, te često uključuju pogodnosti koje mogu obogatiti vaše iskustvo življenja.
S našim jednostavnim alatima za pretraživanje i detaljnim opisima nekretnina, Flatio vam pomaže da lako pronađete stanove u Belas koji ispunjavaju sve vaše kriterije, od lokacije do rasporeda i dodatnih sadržaja.

Privatna soba u Queluz WiFi 208/103 Mbps · Luminous Single Bedroom in Queluz (Sintra)
6. 7. – 12. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 33/33 Mbps · Spacious and Luminous Bedroom in Queluz
15. 5. – 21. 5. (6 noći)
32 EUR 30 EUR / noć

209 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 33/33 Mbps · Double Bedroom with view in Queluz
16. 5. – 22. 5. (6 noći)
44 EUR 42 EUR / noć

289 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 208/103 Mbps · Nice Double Bedroom in Queluz (Sintra)
11. 7. – 17. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz Quarto Individual com Vista em Queluz
15. 5. – 21. 5. (6 noći)
22 EUR / noć

154 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora 🌾BohoChic🌾2 bedroom 10 min from downtown/Free🅿️
4. 6. – 17. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Queluz WiFi 800/300 Mbps · New apartment + rooftop terrace + office
15. 5. – 12. 8. (89 noći)
56 EUR 55 EUR / noć

5.490 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora Modern 2-bedroom apartment 15 min from city center
18. 7. – 31. 7. (13 noći)
150 EUR / noć

2.243 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Queluz Urban Retreat Queluz
29. 6. – 12. 7. (13 noći)
148 EUR / noć

2.220 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora Bez Wi-Fi · Cozy apartment in amadora - lovely stay
4. 6. – 17. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Queluz Single room, with balcony, 10 min from Lisbon
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
20 EUR / noć

676 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Queluz Cozy room in apartment 10 minutes from Lisbon
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
20 EUR / noć

676 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za odmor za najam u Belas

Stanovi za odmor u Belas fantastična su opcija koja vam može pružiti više prostora i privatnosti u usporedbi s tradicionalnim hotelskim sobama – ne samo što dobivate udobnost najma u Belas, već i priliku da živite poput lokalnog stanovništva. Flatio je specijaliziran za povezivanje putnika s savršenim stanovima za odmor, osiguravajući vam nezaboravan i autentičan boravak.
Osim toga, mnogi stanovi za odmor nalaze se u stambenim područjima blizu lokalnih atrakcija, pružajući autentično i obogaćujuće putničko iskustvo.
Dodatno, jefitni stanovi za odmor mogu biti isplativa opcija, posebice za grupe i obitelji, jer smanjuju potrebu za rezervacijom više hotela u Belas i omogućuju kuhanje kod kuće, što značajno smanjuje troškove hrane.

Stan u Queluz Massamá 26 /free parking on site/ smart TV
29. 6. – 12. 7. (13 noći)
225 EUR / noć

3.370 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Amadora Sunny aptm totally renovated, full equip
30. 10. – 12. 11. (13 noći)
51 EUR / noć

769 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Amadora WiFi 200/200 Mbps · Bright room w/ a private bathroom & balcony
15. 9. – 12. 1. (119 noći)
22 EUR 21 EUR / noć

2.817 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora WiFi 200/100 Mbps · Between Lisbon, Sintra and Cascais. Easy parking
11. 6. – 15. 6. (4 noći)
76 EUR / noć

348 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Queluz WiFi 200/100 Mbps · Double room with private WC
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
27 EUR / noć

902 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora WiFi 500/500 Mbps · Amadora Spot - In front of the Station
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
47 EUR / noć

1.561 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Agualva-Cacém WiFi 1000/1000 Mbps · Meriteluna Sky
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
2.800 EUR / noć

41.861 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Queluz 3 bedroom apt, 5 min from train station
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
59 EUR / noć

1.973 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Queluz Apartment with outdoor patio 10 min from Lisbon
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
42 EUR / noć

1.410 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora Goa Apartment | Amadora
25. 5. – 29. 5. (4 noći)
77 EUR / noć

353 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
6. 7. – 12. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
15. 5. – 21. 5. (6 noći)
32 EUR 30 EUR / noć

209 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za iznajmljivanje za svakoga

Stanovi za digitalne nomade u Belas

Stanovi za digitalne nomade u Belas pružaju izvanrednu fleksibilnost i praktičnost za njihov dinamičan način života – poboljšavaju to iskustvo pružanjem detaljnih oglasa. Nadalje, ovi stanovi su strateški smješteni u ključnim urbanim područjima u Belas, pružajući jednostavan pristup lokalnim sadržajima, kafićima i prostorima za coworking, koji su bitni za održavanje visokokvalitetne ravnoteže između posla i života dok ste u pokretu.

Stanovi za studente u Belas

Stanovi za studente u Belas pružaju prihvatljivo rješenje, nudeći kako pristupačne cijene, tako i zajednicu kolega koji mogu pomoći olakšati prilagodbu na novi grad. Specijalizirani smo za ovu vrstu najmova, osiguravajući da pronađete mjesto koje je ne samo pristupačno, već i blizu kampuskih sadržaja.

Istražite Flatio danas kako biste pronašli svoje idealne studentske stanove u Belas s nekoliko klikova i osigurali životni prostor koji podržava i vaš akademski i socijalni život besprijekorno!

6. 7. – 12. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
15. 5. – 21. 5. (6 noći)
32 EUR 30 EUR / noć

209 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
16. 5. – 22. 5. (6 noći)
44 EUR 42 EUR / noć

289 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
11. 7. – 17. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
15. 5. – 21. 5. (6 noći)
22 EUR / noć

154 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
4. 6. – 17. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Novi oglas
12. 6. – 16. 6. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Belas Glam 2 bedroom in Massamá
1. 6. – 14. 6. (13 noći)
140 EUR / noć

2.093 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
15. 5. – 12. 8. (89 noći)
56 EUR 55 EUR / noć

5.490 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
18. 7. – 31. 7. (13 noći)
150 EUR / noć

2.243 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Queluz Urban Retreat Queluz
29. 6. – 12. 7. (13 noći)
148 EUR / noć

2.220 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
4. 6. – 17. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Iznajmljivanje stanova bez ograničenja

Stanovi prilagođeni djeci u Belas

Odabirom dječje prihvatljivog stana u Belas, osiguravate da okruženje podržava rast vašeg djeteta i društvene interakcije, čineći ga više od samo mjesta za živjeti, već prostorom za napredovanje. Na Flatio možete filtrirati opcije prema vašim specifičnim potrebama i pronaći stanove u Belas koje će i vama i vašoj djeci biti privlačne. Ovi smještaji često se nalaze blizu škola i parkova, što pomaže u razvoju potpornog i interaktivnog okruženja za rastuću djecu.

Stanovi prijateljski raspoloženi prema kućnim ljubimcima u Belas

Isto tako, pronalaženje stanova koji su prijateljski raspoloženi prema kućnim ljubimcima u Belas ključno je za vlasnike kućnih ljubimaca koji smatraju svoje ljubimce neizostavnim članovima obitelji. Posjetite našu platformu za smještaj kako biste pronašli mjesto gdje vaši ljubimci mogu napredovati, čineći vaš novi stan stvarnim domom za svakog člana obitelji, uključujući i one krznene.

Najnovije informacije iz Belas i okolnih područja na našem blogu

Zanima vas što vas očekuje na području Belas nakon vašeg dolaska? Kako se prethodnim stanarima svidio njihov boravak? Pogledajte naše najnovije članke.