Stanovi za najam u Češka bez depozita - Flatio
kao Stanar kao Najmodavac kao F4B
Najbolje ponude u destinaciji Češka
Ponuda dana
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Prague 5 White room in Prague 5
25. 5. – 29. 5. (4 noći)
37 EUR / noć

170 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Privatna soba u Prague 5 WiFi 250/250 Mbps · Room with balcony
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
47 EUR / noć

217 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Stan u Brno One-bedroom apartment 304, Pisárky, Pisárecká
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
40 EUR / noć

595 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Stan u Prague 1 WiFi 74/25 Mbps · One-bedroom apartment with balcony and infrasauna
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
123 EUR / noć

1.846 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Stan u Prague 4 CITY CENTER COZY APARTMENT near UNESCO VYSEHRAD
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
61 EUR / noć

2.030 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Stan u Brno Cozy apartment, next to exhibition and city center
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
65 EUR / noć

974 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Stan u Prague 6 WiFi 50/20 Mbps · Cozy Strahov Apartment
15. 5. – 13. 7. (59 noći)
52 EUR / noć

3.476 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 5 WiFi 83/78 Mbps · 3 piece apartment in Prague 5 location
26. 5. – 30. 5. (4 noći)
70 EUR / noć

322 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 WiFi 500/50 Mbps · Stylish Žižkov studio (blu)
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
41 EUR 40 EUR / noć

1.329 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 8 WiFi 50/5 Mbps · Apartmán v Kobylisích u metra
1. 6. – 5. 6. (4 noći)
39 EUR / noć

177 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 10 Nově zrenovovaný byt Provensálský styl
8. 6. – 21. 6. (13 noći)
50 EUR / noć

743 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 5 WiFi 99/19 Mbps · Modern flat 50 m2 (538 sq ft) by Andel metro
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
45 EUR / noć

1.515 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za najam u Češka bez depozita

Kada planirate boravak u Češka i tražite smještaj, razmatranje stanova za najam u Češka nudi brojne prednosti, jer predstavlja izvrsnu opciju ako niste spremni ulagati u nekretnine ili planirate privremeni boravak ovdje.

Flatio je specijaliziran za potpuno namještene stanove u Češka koji su spremni za useljenje, tako da se ne morate brinuti o logistici i troškovima namještanja najma. Opcija izbora između različitih tipova stanova omogućuje vam da odmah pronađete savršen izbor za vaše potrebe.

Ako ste zainteresirani za pronalazak i iznajmljivanje stanova bez agencije u Češka koji ćete moći nazvati domom bez ograničenja, istražite raznovrsne opcije na Flatio ispod.

Broj stanova za iznajmljivanje na Flatio 1 170
Najpovoljnija ponuda za iznajmljivanje 13 €
Najskuplja ponuda za najam 1 540 €
Prednost iznajmljivanja vašeg smještaja preko Flatio Bez depozita, online ugovor
Iznajmljuje se najveći stan 1080 m2
Najmanji stan za iznajmljivanje 12 m2
Ukupan broj zakupa ugovorenih preko Flatia na ovoj lokaciji 4 806

Ocjene lokacije za Češka

Posjetitelji i potencijalni stanari dali su Češka ukupnu ocjenu 9.2. Ocjena lokacije utječe na to koliko je privlačna stanarima. Što je lokacija atraktivnija poput stana u blizini centra grada, to će biti popularnija. Stoga ne oklijevajte i odmah sklopite ugovor za svoj novi stan ili sobu. Sve ponude dostupne u Češka prikazane su na karti gdje možete vidjeti i cijenu najma za 30 dana za svaku pojedinačnu ponudu najma.

Stanovi u Češka bez depozita s uključenim svim režijama

Uz stanove bez depozita, možete uživati u slobodi useljenja u novi dom bez financijskog tereta visoke predujmove. Ova fleksibilnost olakšava vam upravljanje financijama i omogućuje vam da se s lakoćom smjestite na novo mjesto.

Također, uz sve račune uključene u najam stana, nećete morati brinuti o varijaciji računa za komunalije, jer je sve konsolidirano u jednu uplatu. Flatio nudi širok izbor stanova u Češka gdje su troškovi struje, vode pa čak i interneta uključeni u najamninu.

Ovaj način ne samo da pojednostavljuje vaše financijsko planiranje već vas oslobađa i gnjavaže oko postavljanja usluga pri useljenju. Idealan je za one koji cijene praktičnost u svojim troškovima stanovanja.

Odaberite željenu duljinu boravka

Kratkoročni stanovi u Češka

Kratkoročni stanovi u Češka kombiniraju udobnost doma s fleksibilnošću kratkoročnih obveza, čineći ih posebno privlačnima, svaki potpuno namješten kako bi osigurali da se možete brzo smjestiti bez tereta dugoročnih najmova ili potrebe za kupovinom namještaja.
To značajno može smanjiti gnjavažu oko postavljanja usluga i planiranja za varijabilne troškove. Nadalje, kratkoročni stanovi u Češka dolaze s prilagodljivim uvjetima najma, od nekoliko dana do nekoliko tjedana, pružajući idealno rješenje za turiste, iseljenikedigitalne nomade.

Mjesečni stanovi u Češka

Odabirom mjesečnih najmova u Češka, izbjegavate dugoročne obveze koje zahtijevaju tradicionalni najmovi, što značajno olakšava stres prilikom preseljenja u Češka. Ovaj aranžman je idealan za profesionalce i digitalne nomade na privremenim zadacima, studente u prijelaznom razdoblju između akademskih programa, ili bilo koga tko želi istražiti novo područje prije konačnog smještaja.
Flatio osigurava da je svaka nekretnina potpuno namještena, što znači da se možete smjestiti u udoban i elegantan mjesečni stan u Češka odmah po dolasku, bez gnjavaže oko selidbe ili kupovine novog namještaja.

Dugoročni stanovi u Češka

Dugoročni stanovi za najam u Češka pružaju vam stabilnost fiksne adrese bez dugoročne financijske obveze kupovine nekretnine. Ovi najmovi na Flatio dolaze s nižim mjesečnim plaćanjima u usporedbi s kratkoročnim boravcima kod konkurencije, te često uključuju pogodnosti koje mogu obogatiti vaše iskustvo življenja.
S našim jednostavnim alatima za pretraživanje i detaljnim opisima nekretnina, Flatio vam pomaže da lako pronađete stanove u Češka koji ispunjavaju sve vaše kriterije, od lokacije do rasporeda i dodatnih sadržaja.

Najbolji odabir + 5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 1600/1600 Mbps · Cosy Top-Floor Retreat in the Heart Budapest
Novi oglas
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
33 EUR 31 EUR / noć

469 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava Veľký 2-izbový apartmán – začiatok Petržalky
8. 6. – 12. 6. (4 noći)
66 EUR / noć

304 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava WiFi 100/80 Mbps · Luxury aparment in Eurovea Tower
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
99 EUR / noć

455 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Stan u Beč Schöne Altbauwohnung f. unternehmungslustige Gäste
18. 5. – 31. 5. (13 noći)
70 EUR / noć

1.047 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava WiFi 500/100 Mbps · Charming Vintage Apartment with a Private Patio
Novi oglas
1. 7. – 7. 7. (6 noći)
60 EUR / noć

414 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Najbolji odabir + 5% popusta!
Stan u Budimpešta WiFi 500/500 Mbps · NAJBOLJA Lokacija Oktogon – VELIKI STAN
Novi oglas
15. 5. – 12. 8. (89 noći)
68 EUR 65 EUR / noć

6.482 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Najbolji odabir + 10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Beč Suite 08 - A historic gem surrounded by greenery.
Novi oglas
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
150 EUR 135 EUR / noć

621 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 468/22 Mbps · Central home for 2 guests
11. 6. – 24. 6. (13 noći)
56 EUR 53 EUR / noć

795 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 149/10 Mbps · Prime Location for Semmelweis Students · 3min Away
31. 5. – 29. 6. (29 noći)