Stanovi za najam u Montijo bez depozita - Flatio
kao Stanar kao Najmodavac kao F4B
Najbolje ponude u destinaciji Montijo
Privatna soba u Montijo WiFi 1000/1000 Mbps · Luminous single bedroom next to Montijo BusStation
12. 5. – 16. 5. (4 noći)
15 EUR / noć

69 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Montijo WiFi 1000/1000 Mbps · Cozy single bedroom next to Montijo Bus Station
12. 5. – 25. 5. (13 noći)
15 EUR / noć

224 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Montijo WiFi 1000/1000 Mbps · Spacious single bedroom next to Montijo BusStation
12. 5. – 10. 6. (29 noći)
19 EUR / noć

618 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Montijo WiFi 1000/1000 Mbps · Vibrant single bedroom next to Montijo BusStation
7. 8. – 5. 9. (29 noći)
17 EUR / noć

559 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Montijo WiFi 1000/1000 Mbps · Elegant single bedroom next to Montijo BusStation
12. 5. – 10. 6. (29 noći)
17 EUR / noć

562 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Montijo Room in quiet area - 30min from Lisbon
12. 5. – 16. 5. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Montijo WiFi 1000/400 Mbps · Charming Point Lux Appartment in Montijo
1. 1. 2027 – 1. 3. 2027 (59 noći)
67 EUR / noć

4.487 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Montijo WiFi 1000/400 Mbps · Amazing Appartment in Montijo - Portugal
3. 2. 2027 – 4. 3. 2027 (29 noći)
62 EUR / noć

2.078 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za najam u Montijo bez depozita

Kada planirate boravak u Montijo i tražite smještaj, razmatranje stanova za najam u Montijo nudi brojne prednosti, jer predstavlja izvrsnu opciju ako niste spremni ulagati u nekretnine ili planirate privremeni boravak ovdje.

Flatio je specijaliziran za potpuno namještene stanove u Montijo koji su spremni za useljenje, tako da se ne morate brinuti o logistici i troškovima namještanja najma. Opcija izbora između različitih tipova stanova omogućuje vam da odmah pronađete savršen izbor za vaše potrebe.

Ako ste zainteresirani za pronalazak i iznajmljivanje stanova bez agencije u Montijo koji ćete moći nazvati domom bez ograničenja, istražite raznovrsne opcije na Flatio ispod.

Broj stanova za iznajmljivanje na Flatio 8
Najpovoljnija ponuda za iznajmljivanje 15 €
Najskuplja ponuda za najam 67 €
Prednost iznajmljivanja vašeg smještaja preko Flatio Bez depozita, online ugovor
Iznajmljuje se najveći stan 170 m2
Najmanji stan za iznajmljivanje 70 m2
Ukupan broj zakupa ugovorenih preko Flatia na ovoj lokaciji 21

Ocjene lokacije za Montijo

Posjetitelji i potencijalni stanari dali su Montijo ukupnu ocjenu 9.3. Ocjena lokacije utječe na to koliko je privlačna stanarima. Što je lokacija atraktivnija poput stana u blizini centra grada, to će biti popularnija. Stoga ne oklijevajte i odmah sklopite ugovor za svoj novi stan ili sobu. Sve ponude dostupne u Montijo prikazane su na karti gdje možete vidjeti i cijenu najma za 30 dana za svaku pojedinačnu ponudu najma.

Stanovi u Montijo bez depozita s uključenim svim režijama

Uz stanove bez depozita, možete uživati u slobodi useljenja u novi dom bez financijskog tereta visoke predujmove. Ova fleksibilnost olakšava vam upravljanje financijama i omogućuje vam da se s lakoćom smjestite na novo mjesto.

Također, uz sve račune uključene u najam stana, nećete morati brinuti o varijaciji računa za komunalije, jer je sve konsolidirano u jednu uplatu. Flatio nudi širok izbor stanova u Montijo gdje su troškovi struje, vode pa čak i interneta uključeni u najamninu.

Ovaj način ne samo da pojednostavljuje vaše financijsko planiranje već vas oslobađa i gnjavaže oko postavljanja usluga pri useljenju. Idealan je za one koji cijene praktičnost u svojim troškovima stanovanja.

Odaberite željenu duljinu boravka

Kratkoročni stanovi u Montijo

Kratkoročni stanovi u Montijo kombiniraju udobnost doma s fleksibilnošću kratkoročnih obveza, čineći ih posebno privlačnima, svaki potpuno namješten kako bi osigurali da se možete brzo smjestiti bez tereta dugoročnih najmova ili potrebe za kupovinom namještaja.
To značajno može smanjiti gnjavažu oko postavljanja usluga i planiranja za varijabilne troškove. Nadalje, kratkoročni stanovi u Montijo dolaze s prilagodljivim uvjetima najma, od nekoliko dana do nekoliko tjedana, pružajući idealno rješenje za turiste, iseljenikedigitalne nomade.

Mjesečni stanovi u Montijo

Odabirom mjesečnih najmova u Montijo, izbjegavate dugoročne obveze koje zahtijevaju tradicionalni najmovi, što značajno olakšava stres prilikom preseljenja u Montijo. Ovaj aranžman je idealan za profesionalce i digitalne nomade na privremenim zadacima, studente u prijelaznom razdoblju između akademskih programa, ili bilo koga tko želi istražiti novo područje prije konačnog smještaja.
Flatio osigurava da je svaka nekretnina potpuno namještena, što znači da se možete smjestiti u udoban i elegantan mjesečni stan u Montijo odmah po dolasku, bez gnjavaže oko selidbe ili kupovine novog namještaja.

Dugoročni stanovi u Montijo

Dugoročni stanovi za najam u Montijo pružaju vam stabilnost fiksne adrese bez dugoročne financijske obveze kupovine nekretnine. Ovi najmovi na Flatio dolaze s nižim mjesečnim plaćanjima u usporedbi s kratkoročnim boravcima kod konkurencije, te često uključuju pogodnosti koje mogu obogatiti vaše iskustvo življenja.
S našim jednostavnim alatima za pretraživanje i detaljnim opisima nekretnina, Flatio vam pomaže da lako pronađete stanove u Montijo koji ispunjavaju sve vaše kriterije, od lokacije do rasporeda i dodatnih sadržaja.

Ponuda dana
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon WiFi 1000/1000 Mbps · Quarto solteiro - Penha de França
12. 5. – 10. 6. (29 noći)
24 EUR / noć

804 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Najbolji odabir + 7% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 208/103 Mbps · Sunny flat with river view in Penha de França
4. 7. – 13. 7. (9 noći)
70 EUR 65 EUR / noć

674 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 563/215 Mbps · T1 with a Patio in Vila Candida - 5 min GRAÇA
30. 6. – 4. 7. (4 noći)
68 EUR / noć

313 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Lisabon WiFi 200/100 Mbps · Alfama Nest
12. 5. – 16. 5. (4 noći)
55 EUR / noć

253 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 500/200 Mbps · Cosy room in the center of Alfama
5. 6. – 18. 6. (13 noći)
35 EUR / noć

523 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Casa da Vila
21. 7. – 25. 7. (4 noći)
70 EUR / noć

322 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500 Mbps · Great stay in Alfama, Pantheon view
Novi oglas
15. 6. – 19. 6. (4 noći)
120 EUR / noć

552 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Room with river view
12. 5. – 25. 5. (13 noći)
30 EUR / noć

449 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 365/403 Mbps · Cozy private bedroom in shared T2 in Graça, Lisbon
19. 10. – 23. 10. (4 noći)
25 EUR / noć

113 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 500/200 Mbps · Cosy room with balcony in the center of Alfama
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
45 EUR / noć

207 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Spacious sunny flat in Historic Lisbon
1. 2. 2027 – 1. 5. 2027 (89 noći)
80 EUR 78 EUR / noć

7.799 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Lisabon WiFi 500/100 Mbps · Charming studio in Graça
10. 9. – 9. 10. (29 noći)
46 EUR 44 EUR / noć

1.462 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za odmor za najam u Montijo

Stanovi za odmor u Montijo fantastična su opcija koja vam može pružiti više prostora i privatnosti u usporedbi s tradicionalnim hotelskim sobama – ne samo što dobivate udobnost najma u Montijo, već i priliku da živite poput lokalnog stanovništva. Flatio je specijaliziran za povezivanje putnika s savršenim stanovima za odmor, osiguravajući vam nezaboravan i autentičan boravak.
Osim toga, mnogi stanovi za odmor nalaze se u stambenim područjima blizu lokalnih atrakcija, pružajući autentično i obogaćujuće putničko iskustvo.
Dodatno, jefitni stanovi za odmor mogu biti isplativa opcija, posebice za grupe i obitelji, jer smanjuju potrebu za rezervacijom više hotela u Montijo i omogućuju kuhanje kod kuće, što značajno smanjuje troškove hrane.

+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Lisabon WiFi 1000/400 Mbps · Cosy flat in Bairro dos Ingleses, Lisboa
21. 7. – 19. 8. (29 noći)
60 EUR / noć

2.001 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 200/100 Mbps · Apartments Center Alfama 47-2E
1. 2. 2027 – 2. 3. 2027 (29 noći)
48 EUR / noć

1.604 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 500/100 Mbps · Private room for male only in Santa Apolónia
1. 10. – 29. 12. (89 noći)
20 EUR / noć

1.977 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 339/114 Mbps · Central and bright one-bedroom apartment in Alfama
13. 5. 2027 – 10. 8. 2027 (89 noći)
51 EUR 48 EUR / noć

4.814 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 1000/400 Mbps · Apartamento T2 a 5 minutos do Parque das Nações
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
62 EUR / noć

2.070 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/100 Mbps · Home near the City Center
18. 7. – 16. 8. (29 noći)
68 EUR / noć

2.254 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon Room in Lisbon close to Airport and Expo
12. 5. – 16. 5. (4 noći)
32 EUR / noć

147 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
13% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon Comfortable and centrally located room.
Novi oglas
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
30 EUR 26 EUR / noć

883 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
12. 5. – 9. 8. (89 noći)
19 EUR / noć

1.859 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon ☆ Charming apartment in Alfama ☆
2. 8. – 6. 8. (4 noći)
90 EUR / noć

414 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 500/200 Mbps · Sunny room with shared terrace in Alfama
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
45 EUR / noć

207 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 1000/500 Mbps · Rijedak T2, 2 kupaonice, vrt i parking
Novi oglas
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
89 EUR / noć

2.979 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za iznajmljivanje za svakoga

Stanovi za digitalne nomade u Montijo

Stanovi za digitalne nomade u Montijo pružaju izvanrednu fleksibilnost i praktičnost za njihov dinamičan način života – poboljšavaju to iskustvo pružanjem detaljnih oglasa. Nadalje, ovi stanovi su strateški smješteni u ključnim urbanim područjima u Montijo, pružajući jednostavan pristup lokalnim sadržajima, kafićima i prostorima za coworking, koji su bitni za održavanje visokokvalitetne ravnoteže između posla i života dok ste u pokretu.

Stanovi za studente u Montijo

Stanovi za studente u Montijo pružaju prihvatljivo rješenje, nudeći kako pristupačne cijene, tako i zajednicu kolega koji mogu pomoći olakšati prilagodbu na novi grad. Specijalizirani smo za ovu vrstu najmova, osiguravajući da pronađete mjesto koje je ne samo pristupačno, već i blizu kampuskih sadržaja.

Istražite Flatio danas kako biste pronašli svoje idealne studentske stanove u Montijo s nekoliko klikova i osigurali životni prostor koji podržava i vaš akademski i socijalni život besprijekorno!

+ Stay Benefits StayProtection
Stan u Lisabon Cozy private room
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
25 EUR / noć

115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Comfortable double bedroom
12. 5. – 16. 5. (4 noći)
18 EUR / noć

84 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 1000/500 Mbps · Charming T1 Retreat In Historic Alfama
12. 5. – 10. 6. (29 noći)
61 EUR / noć

2.022 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Lisabon WiFi 100/20 Mbps · Apartments Center Alfama 1E
12. 9. – 11. 10. (29 noći)
37 EUR 37 EUR / noć

1.237 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 275/144 Mbps · Alfama Stylish Apartment
18. 6. – 17. 7. (29 noći)
78 EUR 76 EUR / noć

2.545 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 1000/500 Mbps · Lovely apartment in Alfama, the heart of Lisbon
2. 10. – 31. 10. (29 noći)
50 EUR 40 EUR / noć

1.334 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon WiFi 648/297 Mbps · Cozy & Fully Furnished Ocean Blue Room in Lisbon
30. 1. 2027 – 30. 3. 2027 (59 noći)
23 EUR / noć

1.558 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Noir oriente 1BR apartment
12. 5. – 25. 5. (13 noći)
100 EUR / noć

1.495 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 100/100 Mbps · Lisbon Charm Graça
24. 6. – 28. 6. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Amora Quarto privado fogueteiro excelente oportunidade
Novi oglas
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
85 EUR 77 EUR / noć

352 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 200/100 Mbps · Apartments Center Alfama 2D
27. 7. – 25. 8. (29 noći)
58 EUR / noć

1.946 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Lisabon Tágides Plus - Sunny apartment with River view
15. 6. – 4. 7. (19 noći)
50 EUR / noć

1.087 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Iznajmljivanje stanova bez ograničenja

Stanovi prilagođeni djeci u Montijo

Odabirom dječje prihvatljivog stana u Montijo, osiguravate da okruženje podržava rast vašeg djeteta i društvene interakcije, čineći ga više od samo mjesta za živjeti, već prostorom za napredovanje. Na Flatio možete filtrirati opcije prema vašim specifičnim potrebama i pronaći stanove u Montijo koje će i vama i vašoj djeci biti privlačne. Ovi smještaji često se nalaze blizu škola i parkova, što pomaže u razvoju potpornog i interaktivnog okruženja za rastuću djecu.