Stanovi za najam u Tenerife bez depozita - Flatio
kao Stanar kao Najmodavac kao F4B
Najbolje ponude u destinaciji Tenerife
Stan u Los Cristianos WiFi 600/600 Mbps · Cozy Apartment in Tenerife
11. 6. – 10. 7. (29 noći)
51 EUR / noć

1.707 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Santa Cruz de Tenerife WiFi 1000/1000 Mbps · Modern 80m² Loft + Private Office | Heart of Weyle
Novi oglas
11. 5. – 5. 5. (359 noći)
76 EUR 68 EUR / noć

25.709 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u San Miguel de Abona WiFi 600/599 Mbps · ¡Alquiler temporal y NO turistico en Tenerife sur!
1. 6. – 3. 7. (32 noći)
28 EUR 25 EUR / noć

912 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Palm-Mar WiFi 300/200 Mbps · Bright Retreat with Lush Outdoor Space
Novi oglas
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
100 EUR 90 EUR / noć

414 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Arona WiFi 600/600 Mbps · Preciosas Habitaciones Tenerife"May #3
13. 7. – 11. 8. (29 noći)
26 EUR / noć

867 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Puerto de la Cruz WiFi 700/700 Mbps · Modern studio with nature views
6. 7. – 4. 8. (29 noći)
30 EUR / noć

1.001 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Puerto de la Cruz WiFi 600/600 Mbps · Tropicalidays Soul Beach Playa Jardin
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
58 EUR / noć

267 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Arona WiFi 600/600 Mbps · -
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
54 EUR / noć

248 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Puerto de la Cruz WiFi 1000/600 Mbps · -Tropicalidays Jardines del Teide
14. 6. – 18. 6. (4 noći)
61 EUR / noć

281 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Vila u San Miguel de Abona Tropicalidays Villa Cardones Private Pool
8. 12. – 12. 12. (4 noći)
184 EUR / noć

846 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Los Cristianos WiFi 600/600 Mbps · -
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
60 EUR / noć

276 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Puerto de la Cruz DUPLEX ANEXO EN LA PAZ. PUERTO DE LA CRUZ.
11. 5. – 24. 5. (13 noći)
105 EUR 95 EUR / noć

1.413 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za najam u Tenerife bez depozita

Kada planirate boravak u Tenerife i tražite smještaj, razmatranje stanova za najam u Tenerife nudi brojne prednosti, jer predstavlja izvrsnu opciju ako niste spremni ulagati u nekretnine ili planirate privremeni boravak ovdje.

Flatio je specijaliziran za potpuno namještene stanove u Tenerife koji su spremni za useljenje, tako da se ne morate brinuti o logistici i troškovima namještanja najma. Opcija izbora između različitih tipova stanova omogućuje vam da odmah pronađete savršen izbor za vaše potrebe.

Ako ste zainteresirani za pronalazak i iznajmljivanje stanova bez agencije u Tenerife koji ćete moći nazvati domom bez ograničenja, istražite raznovrsne opcije na Flatio ispod.

Broj stanova za iznajmljivanje na Flatio 61
Najpovoljnija ponuda za iznajmljivanje 18 €
Najskuplja ponuda za najam 538 €
Prednost iznajmljivanja vašeg smještaja preko Flatio Bez depozita, online ugovor
Iznajmljuje se najveći stan 580 m2
Najmanji stan za iznajmljivanje 20 m2
Ukupan broj zakupa ugovorenih preko Flatia na ovoj lokaciji 9

Ocjene lokacije za Tenerife

Posjetitelji i potencijalni stanari dali su Tenerife ukupnu ocjenu 9.1. Ocjena lokacije utječe na to koliko je privlačna stanarima. Što je lokacija atraktivnija poput stana u blizini centra grada, to će biti popularnija. Stoga ne oklijevajte i odmah sklopite ugovor za svoj novi stan ili sobu. Sve ponude dostupne u Tenerife prikazane su na karti gdje možete vidjeti i cijenu najma za 30 dana za svaku pojedinačnu ponudu najma.

Stanovi u Tenerife bez depozita s uključenim svim režijama

Uz stanove bez depozita, možete uživati u slobodi useljenja u novi dom bez financijskog tereta visoke predujmove. Ova fleksibilnost olakšava vam upravljanje financijama i omogućuje vam da se s lakoćom smjestite na novo mjesto.

Također, uz sve račune uključene u najam stana, nećete morati brinuti o varijaciji računa za komunalije, jer je sve konsolidirano u jednu uplatu. Flatio nudi širok izbor stanova u Tenerife gdje su troškovi struje, vode pa čak i interneta uključeni u najamninu.

Ovaj način ne samo da pojednostavljuje vaše financijsko planiranje već vas oslobađa i gnjavaže oko postavljanja usluga pri useljenju. Idealan je za one koji cijene praktičnost u svojim troškovima stanovanja.

Odaberite željenu duljinu boravka

Kratkoročni stanovi u Tenerife

Kratkoročni stanovi u Tenerife kombiniraju udobnost doma s fleksibilnošću kratkoročnih obveza, čineći ih posebno privlačnima, svaki potpuno namješten kako bi osigurali da se možete brzo smjestiti bez tereta dugoročnih najmova ili potrebe za kupovinom namještaja.
To značajno može smanjiti gnjavažu oko postavljanja usluga i planiranja za varijabilne troškove. Nadalje, kratkoročni stanovi u Tenerife dolaze s prilagodljivim uvjetima najma, od nekoliko dana do nekoliko tjedana, pružajući idealno rješenje za turiste, iseljenikedigitalne nomade.

Mjesečni stanovi u Tenerife

Odabirom mjesečnih najmova u Tenerife, izbjegavate dugoročne obveze koje zahtijevaju tradicionalni najmovi, što značajno olakšava stres prilikom preseljenja u Tenerife. Ovaj aranžman je idealan za profesionalce i digitalne nomade na privremenim zadacima, studente u prijelaznom razdoblju između akademskih programa, ili bilo koga tko želi istražiti novo područje prije konačnog smještaja.
Flatio osigurava da je svaka nekretnina potpuno namještena, što znači da se možete smjestiti u udoban i elegantan mjesečni stan u Tenerife odmah po dolasku, bez gnjavaže oko selidbe ili kupovine novog namještaja.

Dugoročni stanovi u Tenerife

Dugoročni stanovi za najam u Tenerife pružaju vam stabilnost fiksne adrese bez dugoročne financijske obveze kupovine nekretnine. Ovi najmovi na Flatio dolaze s nižim mjesečnim plaćanjima u usporedbi s kratkoročnim boravcima kod konkurencije, te često uključuju pogodnosti koje mogu obogatiti vaše iskustvo življenja.
S našim jednostavnim alatima za pretraživanje i detaljnim opisima nekretnina, Flatio vam pomaže da lako pronađete stanove u Tenerife koji ispunjavaju sve vaše kriterije, od lokacije do rasporeda i dodatnih sadržaja.

Stan u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 300/300 Mbps · Cozy house in Las Palmas de Gran Canaria
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Penthouse u Las Palmas de Gran Canaria Moderne Stadtwohnung mit Balkon und Top-Ausblick
11. 5. – 24. 5. (13 noći)
38 EUR / noć

573 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 300/30 Mbps · Digital Nomad Oasis near to Las Canteras Beach
11. 5. – 24. 5. (13 noći)
50 EUR 49 EUR / noć

733 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 600/600 Mbps · Private Room in Co-Living Villa (Sao Paulo)
18. 5. – 31. 5. (13 noći)
32 EUR / noć

478 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 200/179 Mbps · Estudio en Playa Las Canteras, Gran Cana
11. 5. – 9. 6. (29 noći)
32 EUR / noć

1.066 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 1000/1000 Mbps · Spacious Master Room - 5 min walk to the Beach!
1. 7. – 2. 8. (32 noći)
25 EUR / noć

914 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Golf del Sur WiFi 24/12 Mbps · Albatros sunny flat with heated pool
11. 5. – 30. 5. (19 noći)
36 EUR / noć

780 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private room in Co-Living El Toro (Room TOKYO)
16. 9. – 20. 9. (4 noći)
33 EUR / noć

151 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private room in Co-Living El Toro (Room Rio)
21. 5. – 25. 5. (4 noći)
26 EUR / noć

120 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private Room in Co-Living El Secretario (Room 2)
23. 6. – 6. 7. (13 noći)
37 EUR / noć

560 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private Room in Coliving Villa (Room Sriracha)
5. 6. – 9. 6. (4 noći)
42 EUR / noć

191 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Room w Pvt bathroom in Coliving (Room Pesto)
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
35 EUR 32 EUR / noć

145 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za odmor za najam u Tenerife

Stanovi za odmor u Tenerife fantastična su opcija koja vam može pružiti više prostora i privatnosti u usporedbi s tradicionalnim hotelskim sobama – ne samo što dobivate udobnost najma u Tenerife, već i priliku da živite poput lokalnog stanovništva. Flatio je specijaliziran za povezivanje putnika s savršenim stanovima za odmor, osiguravajući vam nezaboravan i autentičan boravak.
Osim toga, mnogi stanovi za odmor nalaze se u stambenim područjima blizu lokalnih atrakcija, pružajući autentično i obogaćujuće putničko iskustvo.
Dodatno, jefitni stanovi za odmor mogu biti isplativa opcija, posebice za grupe i obitelji, jer smanjuju potrebu za rezervacijom više hotela u Tenerife i omogućuju kuhanje kod kuće, što značajno smanjuje troškove hrane.

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private Room in Coliving La Isleta (Room Mayo)
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private Room in Coliving (Room Guacamole)
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private single Room in Coliving (Room Ketchup)
14. 5. – 18. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private room in Coliving Villa (Room Tabasco)
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private Room in Coliving la Isleta (Room Teryaki)
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Pvt Room in Coliving La Isleta (Room Chimichurri)
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas WiFi 720/720 Mbps · Single room in Coliving Isleta (Room Mustard)
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas WiFi 500/500 Mbps · Private Room in CoLiving Villa El Gago (Peniche)
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
43 EUR / noć

199 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 1000/1000 Mbps · Room with Private Bathroom - 5 min to the Beach!
23. 6. – 25. 7. (32 noći)
23 EUR / noć

860 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Las Palmas de Gran Canaria Urban Nest in Central Location (2min from ocean)
Novi oglas
11. 5. – 9. 6. (29 noći)
38 EUR / noć

1.282 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 700/660 Mbps · Room in Co-living (Room Alicante)
27. 5. – 9. 6. (13 noći)
36 EUR / noć

535 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 600/600 Mbps · Private room in Co-Living Villa (Fortaleza)
11. 5. – 24. 5. (13 noći)
28 EUR / noć

419 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Stanovi za iznajmljivanje za svakoga

Stanovi za digitalne nomade u Tenerife

Stanovi za digitalne nomade u Tenerife pružaju izvanrednu fleksibilnost i praktičnost za njihov dinamičan način života – poboljšavaju to iskustvo pružanjem detaljnih oglasa. Nadalje, ovi stanovi su strateški smješteni u ključnim urbanim područjima u Tenerife, pružajući jednostavan pristup lokalnim sadržajima, kafićima i prostorima za coworking, koji su bitni za održavanje visokokvalitetne ravnoteže između posla i života dok ste u pokretu.

Stanovi za studente u Tenerife

Stanovi za studente u Tenerife pružaju prihvatljivo rješenje, nudeći kako pristupačne cijene, tako i zajednicu kolega koji mogu pomoći olakšati prilagodbu na novi grad. Specijalizirani smo za ovu vrstu najmova, osiguravajući da pronađete mjesto koje je ne samo pristupačno, već i blizu kampuskih sadržaja.

Istražite Flatio danas kako biste pronašli svoje idealne studentske stanove u Tenerife s nekoliko klikova i osigurali životni prostor koji podržava i vaš akademski i socijalni život besprijekorno!

10% popusta!
Stan u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 1000/1000 Mbps · Paraíso Canteras - Beachfront living!
Novi oglas
19. 5. – 17. 6. (29 noći)
58 EUR 52 EUR / noć

1.733 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 700/660 Mbps · Private Room in Co-Living (Room Sevilla)
17. 5. – 30. 5. (13 noći)
38 EUR / noć

573 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 600/600 Mbps · Private Room in Co-Living Villa (Rio de Janeiro)
17. 9. – 30. 9. (13 noći)
38 EUR / noć

568 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 42/156 Mbps · Habitación en Azotea Ajardinada
11. 11. 2027 – 10. 12. 2027 (29 noći)
26 EUR / noć

853 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 720/720 Mbps · Private Room in CoLiving El Toro (Room Nairobi)
11. 5. – 15. 5. (4 noći)
29 EUR / noć

133 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 500 Mbps · Alquiler de estudio en Calle Rosarito, 10
4. 7. – 2. 8. (29 noći)
33 EUR / noć

1.112 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 700/660 Mbps · Private Room in Co-living (Room Málaga)
11. 5. – 24. 5. (13 noći)
38 EUR / noć

573 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 700/660 Mbps · Private Room in CoLiving (Room Bilbao)
13. 5. – 26. 5. (13 noći)
33 EUR / noć

493 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 700/660 Mbps · Private Room in CoLiving (Room Pamplona)
5. 6. – 18. 6. (13 noći)
38 EUR 34 EUR / noć

511 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 600/600 Mbps · Private room in Co-Living Villa (Porto Alegre)
11. 5. – 24. 5. (13 noći)
37 EUR / noć

549 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 600/600 Mbps · Private room in Co-Living Villa (Salvador)
11. 5. – 24. 5. (13 noći)
35 EUR / noć

523 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria WiFi 600/600 Mbps · Private room in Co-Living Villa (Belem)
12. 5. – 25. 5. (13 noći)
40 EUR / noć

598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Iznajmljivanje stanova bez ograničenja

Stanovi prilagođeni djeci u Tenerife

Odabirom dječje prihvatljivog stana u Tenerife, osiguravate da okruženje podržava rast vašeg djeteta i društvene interakcije, čineći ga više od samo mjesta za živjeti, već prostorom za napredovanje. Na Flatio možete filtrirati opcije prema vašim specifičnim potrebama i pronaći stanove u Tenerife koje će i vama i vašoj djeci biti privlačne. Ovi smještaji često se nalaze blizu škola i parkova, što pomaže u razvoju potpornog i interaktivnog okruženja za rastuću djecu.

Stanovi prijateljski raspoloženi prema kućnim ljubimcima u Tenerife

Isto tako, pronalaženje stanova koji su prijateljski raspoloženi prema kućnim ljubimcima u Tenerife ključno je za vlasnike kućnih ljubimaca koji smatraju svoje ljubimce neizostavnim članovima obitelji. Posjetite našu platformu za smještaj kako biste pronašli mjesto gdje vaši ljubimci mogu napredovati, čineći vaš novi stan stvarnim domom za svakog člana obitelji, uključujući i one krznene.

Najnovije informacije iz Tenerife i okolnih područja na našem blogu

Zanima vas što vas očekuje na području Tenerife nakon vašeg dolaska? Kako se prethodnim stanarima svidio njihov boravak? Pogledajte naše najnovije članke.