Stan 1 soba, 75m2 Tirana – balkon i opcija parkinga
kao Stanar kao Najmodavac kao F4B
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

EraVision Apartament

3 osobe
1 Spavaća soba
1 kupaonica
75 m2
9th floor
Wi-Fi
Namješteno
StayProtection
Stay Benefits

Vaš boravak u ovom smještaju bit će pokriven našim paketom StayProtection s uključenim Stay Benefits! Pročitaj više

Stan za najam - Tirana

EraVision Apartament offers accommodations in Yzberish, 2.8 miles from Skanderbeg Square and 5.8 miles from Dajti Ekspres “Cable Car”. This apartment offers air-conditioned accommodations with a balcony. Private parking can be arranged at an extra charge.

With free Wifi, this 1-bedroom apartment provides a flat-screen TV and a kitchen with an oven and microwave. Towels and bed linen are provided in the apartment. The accommodation is non-smoking.

Former Residence of Enver Hoxha is 2.7 miles from the apartment, while Rock of Kavaje is 26 miles away. Tirana International Mother Teresa Airport is 8.1 miles from the property.

Prikaži više
Paket dobrodošlice

Welcome to your new home! We’re excited to have you here and want to ensure your transition is smooth and enjoyable.
Here’s what you can expect upon your arrival:

A starter pack with essentials, including:
- Toiletries (soap, shampoo, toilet paper)
- Cleaning supplies (multi-surface cleaner, sponge)
- Kitchen essentials (dish soap, sponge, trash bags)

A detailed guide with:
- Wi-Fi network name and password
- Instructions for appliances (heating, cooling, laundry)
- Emergency contact numbers (plumber, electrician, etc.)

A curated guide to the neighborhood, featuring:
- Nearby grocery stores, restaurants, and cafes
- Public transport options
- Local parks and attractions

An optional orientation session to familiarize you with the property and amenities, and to answer any questions you might have.

Warm regards,

Brzina interneta za vaš rad na daljinu ili zabavu

Preuzmi

100 Mbps

Učitaj

30 Mbps

Sobe i prostori
Spavaća soba
35 m2 · Neprohodna soba
  • 1 bračni krevet
Kupaonica
  • Toalet
  • Bide
  • Umivaonik
  • Tuš kabina
Dnevna soba
  • 1 pojedinačni krevet
Plaćeni javni parking u blizini
1 minuta pješice
Gdje ćete živjeti
Javni prijevoz
2 minute
Trgovina prehrambenih proizvoda
1 minuta
Bar
1 minuta
Restoran
1 minuta
Plesni klub
30 minute
Pošta
10 minute
Bolnica
15 minute
Hitne službe
15 minute
Ljekarna
1 minuta
O domaćinu
Fatos G.
Na Flatio od listopada 2024

Hello! I’m thrilled to introduce myself as your future landlord. My primary goal is to provide you with a comfortable and enjoyable living experience. I believe in open communication and am always here to address your concerns or questions. Whether you're looking for a cozy apartment or a spacious home, I strive to create a welcoming environment that feels like home. I value community and encourage a friendly atmosphere among all residents. I’m looking forward to meeting you and hopefully welcoming you to your new home! If you have any questions about the property or the rental process, please don’t hesitate to reach out. Best regards, Fatos!

Prikaži profil domaćina
  • Heroj susjedstva
  • Vrijeme odgovora na poruku: 6h
  • Stopa odobravanja: 100 %
  • Vrijeme odgovora na rezervaciju: 14m
Uvjeti najma
Najam i naknade Kada ću što platiti?
Prosječna najamnina od 30 dana
1 119 
Depozit
0 
Sadržaji i internet
Uključeno u najam
Naknada za uslugu
700 
Duljina najma
Minimalna duljina najma
14 dana
Maksimalna duljina najma
neograničeno
Dostupno od
12.05.2026
Pravila
Pušenje
Kućni ljubimci
Zabave
Djeca
Vrijeme useljenja i iseljenja
Vrijeme useljenja
14:00
Vrijeme iseljenja
11:00
StayProtection za stanare

Svakim iznajmljivanjem putem Flatio, automatski ste pokriveni našim paketom StayProtection.

  • Garancija useljenja
    osiguravajući da uvijek imate mjesto za boravak, čak i ako ne ide sve po planu
  • Izbalansirani ugovor o najmu prilagođen vizi
    pružajući jednaka prava i dodajući veliku fleksibilnost vašem boravku
  • Politika bez depozita
    uklanjanje financijskog opterećenja velikih unaprijednih depozita
  • 100% zaštita novca
    koja jamči da su vaše transakcije uvijek sigurne i bez prevara
  • 7 dana tjedno podrška
    koji je tu za vas tijekom cijelog iskustva iznajmljivanja
Stay Benefits*

Rezervacijom ove nekretnine uživati ćete i u proširenoj zaštiti u obliku Stay Benefits - jedinstvene ponude koju podržava AXA! Evo što takav paket uključuje:

  • Osiguranje od odgovornosti
    koji vas pokriva u slučaju da slučajno prouzrokujete bilo kakvu štetu
  • Osiguranje usluga asistencije
    za sve potencijalne probleme tijekom vašeg boravka, kao što su prekidi internetske usluge, kvar na komunalnim uslugama (struja, plin, grijanje), blokirana vrata ili kvarovi kućanskih aparata
Politika otkazivanja
Striktno (30 dana)
Možete otkazati rezervaciju besplatno unutar 30 dana prije useljenja. Pročitajte detaljniju politiku otkazivanja.
Dostupnost oglasa
Provjerite dostupne datume za ovu ponudu
Ova ponuda je popularna!
U zadnja dva dana ovu ponudu je vidjelo 44 osobe. Ne oklijevajte predugo, uskoro će nestati!
Dodaj u favorite
Konačne cijene. Ne plaćaš nikakve skrivene naknade na Flatiu. Svi sadržaji i Wi-Fi su već uključeni u najam.
Otkaži besplatno. Postoji Stroga (30-dana) politika otkazivanja za ovu ponudu. Pročitajte politiku otkazivanja
Garancija useljenja. Pokrivamo rezervni smještaj do 7 dana ako nekretnina nije u redu. Pročitaj više
Provjeren ugovor o najmu. Pročitaj najam online i udobno iz svog doma. Pročitaj ugovor
5 razloga zašto odabrati ovu ponudu na Flatiu
Nema više osobnih posjeta, nema više stresa ili razočaranja! Bavite se cijelim procesom najma odmah.
Dobit ćete Flatio podršku za cijelo trajanje vašeg najma.
Cijeli ugovor dostupan je prije rezervacije.
Plaćanje je potpuno sigurno. Možete platiti karticom.
U usporedbi s agencijama za nekretnine uštedit ćete prosječno 400 EUR.
FAQ
O ovom smještaju
Koliko je udaljeno najbliže stajalište javnog prijevoza?
Javni prijevoz je 2 minute pješke. Također provjerite dostupnost drugih obližnjih usluga.
Ima li nekretnina Wi-Fi?
Da, ovaj smještaj ima Wi-Fi.
Koja je minimalna duljina najma?
Minimalna duljina najma je 14 dana. Pogledajte ostale uvjete najma.
Kolika je maksimalna duljina ugovora o najmu?
Najveća duljina najma je neograničena. Pogledajte druge uvjete najma.
Kako Flatio funkcionira
Što se događa nakon što napravim rezervaciju?

Kada pošaljete zahtjev za rezervaciju, najmodavac je obaviješten da ste zainteresirani za njihovu ponudu. Od tog trenutka, oni imaju 24 sata da odobre ili odbiju vašu rezervaciju.

Najmodavci su uglavnom zainteresirani za profil svog stanara. Ne zaboravite ispuniti sve potrebne informacije, dodati svoju profilnu sliku ili čak napraviti kratki video o sebi. Time ćete biti privlačniji vlasniku i vaša će rezervacija vjerojatnije biti odobrena.

Kakvo je standardno opremanje stanova?
Svi smještaji na Flatio moraju zadovoljavati određene standarde. Zahtijevamo potpuno namješten i opremljen smještaj, uključujući posuđe, pribor za jelo i Wi-Fi. U rijetkim slučajevima smještaj možda ne nudi Wi-Fi — to je uvijek jasno navedeno na stranici oglasa.
Što je srednjoročni najam?
Trajanje srednjoročnog najma obično je od 1 do 12 mjeseci. Većina najmodavaca nudi dugoročne najmove ili najmove na samo nekoliko dana, stoga dobivanje srednjoročnog najma bez Flatia nije tako jednostavno.
Mogu li pregledati ugovor prije nego što napravim rezervaciju smještaja?

Možete pregledati ugovor unaprijed i online uz svaku ponudu. Nakon što ga potpišete, pronaći ćete ga u aplikaciji Moj Boravak.

Dok ugovarate ugovor na Flatio, ne morate se brinuti da bi vam mogao biti nepovoljan. Naši ugovori su napravljeni tako da izbjegnemo sve probleme! Svi su isti, koriste ih svi najmodavci na Flatio.

Mogu li osobno vidjeti svoj odabrani smještaj prije nego što potpišem ugovor o najmu?

Vaše vrijeme je dragocjeno. Zato smo dodali opciju virtualnog obilaska na našoj platformi kako biste mogli vidjeti neke od najmova navedenih na Flatio iz udobnosti vlastitog doma.

Ako virtualni obilazak nije dostupan za odabrani smještaj, možete kontaktirati najmodavca i pitati ih jesu li voljni dati vam osobni obilazak unajmljene jedinice.

U slučaju da se uselite i unajmljeni smještaj ne odgovara informacijama na Flatiu, obavijestite nas što prije!

Ako su uvjeti za povlačenje ispunjeni i najmodavac ne može odmah riješiti problem, imate mogućnost povući se iz ugovora o najmu uz puni povrat novca. Također ćemo vam aktivno pomoći pronaći alternativni smještaj i biti uz vas dok se sve potpuno ne riješi.

Uvjeti i svi detalji o našoj Garanciji useljenja mogu se pročitati u ovom članku našeg Centra za pomoć.

Kako mogu platiti?
Na Flatio možete izabrati različite metode plaćanja. Možete koristiti svoju karticu, payment gateway ili bankovni prijenos. Samo odaberite onaj koji vam najviše odgovara.
Kako mogu otkazati svoju rezervaciju?

Kako možete otkazati rezervaciju ovisi o tome u kojoj je fazi rezervacija.

Je li vaš zahtjev za rezervaciju još uvijek na čekanju za odobrenje najmodavca? Tada ga jednostavno možete otkazati izravno iz svoje Moj Boravak web aplikacije!

Međutim, recimo da je vlasnik već odobrio vaš zahtjev za rezervaciju i više niste zainteresirani za njega. U tom slučaju, još uvijek možete otkazati rezervaciju prije nego što potpišete ugovor o najmu. Samo imajte na umu da to trebate učiniti samo u nužnim slučajevima. Jer kada najmodavac prihvati vašu rezervaciju, njihova se nekretnina prestaje oglašavati i oni mogu izgubiti priliku iznajmiti svoju nekretninu nekome drugome.

Imate li odobrenu rezervaciju i također važeći ugovor? Kako biste otkazali svoju rezervaciju, kontaktirajte Flatio korisničku podršku dovoljno prije početka vašeg ugovora (specifično vrijeme i iznos povrata ovisi o vrsti politike otkazivanja).

Druge ponude koje vam se mogu svidjeti
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana Apartament in Tirana
prosj. 610 EUR / 30 dana
Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana WiFi 30/30 Mbps · Apartamet 1+1 in TEG area !
prosj. 916 EUR / 30 dana
Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana WiFi 500/50 Mbps · Saint Prokop (Saint of Tirana)
1.221 EUR prosj. 1.099 EUR / 30 dana
Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Tirana WiFi 100/50 Mbps · Joel Apartment 1BR Cozy Central
1.119 EUR prosj. 1.063 EUR / 30 dana
Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
prosj. 1 119  / 30 dana