Jmenuji se Gabriela a cestování je mojí velkou vášní. Nejvíce mě okouzlilo Norsko, jeho příroda, klid a jednoduchý severský styl. Právě tím jsem se inspirovala při vytváření tohoto bytu.
Spoustu věcí v interiéru jsem si navrhla a vyrobila sama, od dřevěných prvků až po různé dekorace a detaily. Chtěla jsem vytvořit místo, které bude útulné, originální a kde se budete cítit příjemně hned od první chvíle.
Mám ráda sport, aktivní život a pobyt v přírodě, což se promítá i do atmosféry bytu – kombinace přírodních materiálů, čistého designu a pohodlí. Budu ráda, když si můj byt užijete stejně jako já při jeho tvoření.