Popisi stanova

379 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Atena WiFi 550/130 Mbps · Acropolis Magical View Suite @ Metro Kerameikos
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
140 EUR / noć

644 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 195/19 Mbps · Cozy Nomad Perfect Home
5. 6. – 9. 6. (4 noći)
35 EUR / noć

159 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Loft u Συκιές WiFi 194/15 Mbps · Artistic Nomad Loft18
3. 8. – 7. 8. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Palaio Faliro WiFi 25/16 Mbps · Flat in Athens 200 meters to the sea.
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
77 EUR 48 EUR / noć

719 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 80/80 Mbps · Crossroads Athens 2
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
36 EUR / noć

535 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Atena WiFi 100/50 Mbps · Crossroads Athens 5
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
36 EUR / noć

535 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 100/100 Mbps · 1BR Apartment in Neapoli | 100Mbps Fiber + AC
30. 6. – 13. 7. (13 noći)
76 EUR 68 EUR / noć

1.022 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Atena WiFi 24/10 Mbps · Athenian Dream Studio
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
30 EUR / noć

449 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena Cozy Little Home in Centre
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
18 EUR / noć

589 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Privatna soba u Atena WiFi 102/7 Mbps · Amazing location big private room
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
30 EUR / noć

138 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Penthouse u Atena WiFi 50 Mbps · Studio- Roofgarden in Acropolis area, in Athens!!!
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
55 EUR 52 EUR / noć

1.730 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
Stan u Atena WiFi 500/250 Mbps · ONO your place • New apartment for remote workers
Novi oglas
3. 8. – 1. 10. (59 noći)
59 EUR / noć

3.995 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Peristeri WiFi 500/100 Mbps · Family friendly Apartment with Athens View
24. 6. – 7. 7. (13 noći)
41 EUR / noć

610 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 50/15 Mbps · Under the shade of Acropolis
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
80 EUR / noć

1.196 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 100/11 Mbps · Color Bliss Pargati 1 bedroom garden flat
24. 5. – 28. 5. (4 noći)
65 EUR / noć

299 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 50/20 Mbps · Stylish Urban Apartment
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
30 EUR / noć

449 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
Stan u Atena WiFi 100/50 Mbps · Crossroads Athens
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
43 EUR / noć

650 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Atena WiFi 100/10 Mbps · Athens Pangrati Apartment
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
55 EUR / noć

253 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena Sunny 2BR Residence with Panoramic Athens Views
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
38 EUR / noć

1.279 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 40/10 Mbps · SEA VIEW IN ATHENS
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
35 EUR / noć

160 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 50/10 Mbps · Apartment at Koukaki, 150m from the metro
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
50 EUR / noć

748 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 1000/1000 Mbps · ATHENS- Relax & work in a modern, sunny apartment!
24. 5. – 28. 5. (4 noći)
65 EUR / noć

299 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Atena One bedroom in center Athens
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
27 EUR / noć

889 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Kaisariani WiFi 102/10 Mbps · Cozy Project Kaisariani
14. 6. – 18. 6. (4 noći)
68 EUR / noć

313 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Vrillisija WiFi 100/15 Mbps · Entire basement flat
29. 5. – 11. 6. (13 noći)
50 EUR 48 EUR / noć

720 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Kallithea WiFi 100/10 Mbps · Athens Kallithea Apartment
6. 7. – 10. 7. (4 noći)
55 EUR / noć

253 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Peristeri WiFi 100/10 Mbps · Athens Peristeri Apartment
13. 7. – 17. 7. (4 noći)
60 EUR / noć

276 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Varkiza Newly renovated, new furniture, never lived in.
1. 6. – 7. 6. (6 noći)
95 EUR / noć

656 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
3% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 50/10 Mbps · Apartment at Acropolis Museum
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
90 EUR 87 EUR / noć

1.305 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Dafni WiFi 1000/1000 Mbps · Cozy one bedroom apartment
Novi oglas
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
33 EUR 30 EUR / noć

1.001 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Loft u Atena WiFi 70/30 Mbps · Zen Athens Loft in downtown-Gazi
7. 6. – 11. 6. (4 noći)
75 EUR / noć

345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Ilioupoli Athena - luxurious 3 bdm apt near Athens Riviera
Novi oglas
1. 6. – 30. 6. (29 noći)
86 EUR / noć

2.875 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 100/80 Mbps · Koukaki Sanctuary
20. 6. – 18. 8. (59 noći)
29 EUR / noć

1.919 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Spata WiFi 290/290 Mbps · Room in a maisonette near the Airport
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
23 EUR / noć

343 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK
Postavke kolačića na Flatio

Koristimo kolačiće, uključujući kolačiće trećih strana, za upravljanje ovim tržištem s mjesečnim boravcima. Osim operativnih kolačića potrebnih za stvarno funkcioniranje Flatio, koristimo i preferencijalne, analitičke i marketinške kolačiće. Klikom na Prilagodite kolačiće, možete odlučiti o svakoj kategoriji ili odbiti sve kolačiće osim osnovnih. Osim toga, možete pročitati detaljne informacije na određenoj stranici posvećenoj privatnosti naših posjetitelja i klijenata.

Možete promijeniti postavke kolačića u bilo kojem trenutku i, naravno, također možete odbiti sve opcionalne kolačiće ako to želite.
Prilagodi kolačiće