Popisi stanova

9969 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Vila Nova de Gaia, Portugal WiFi 519/124 Mbps · two bedroom apartment
25. 7. – 29. 7. (4 noći)
60 EUR / noć

276 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3, Češka WiFi 500/50 Mbps · One-bedroom apartment with balcony
20. 1. 2027 – 18. 2. 2027 (29 noći)
53 EUR 49 EUR / noć

1.633 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prag, Češka Prostorný byt s terasou a zahrádkou
21. 6. – 4. 7. (13 noći)
62 EUR 53 EUR / noć

785 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 6, Češka WiFi 90/85 Mbps · New studio between airport and city centre
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
62 EUR / noć

284 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000/1000 Mbps · Cozy new refurbished 2 bedroom flat in city center
19. 6. – 2. 7. (13 noći)
58 EUR / noć

860 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3, Češka Cosy Duplex Apartment
16. 9. 2027 – 14. 11. 2027 (59 noći)
51 EUR 45 EUR / noć

3.016 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 4, Češka Nice quiet flat close to the center, Prague 4
1. 12. 2027 – 30. 12. 2027 (29 noći)
36 EUR / noć

1.213 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Prague 6, Češka WiFi 50/20 Mbps · Studio with shared bathroom and toilet
27. 7. – 25. 8. (29 noći)
24 EUR / noć

802 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 8, Češka Calm location, great connection with city center
30. 8. – 12. 9. (13 noći)
70 EUR / noć

1.047 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 6, Češka Charming Apartment with Sauna and Garden
17. 5. 2027 – 21. 5. 2027 (4 noći)
91 EUR / noć

416 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 250/20 Mbps · Charming flat in downtown Budapest
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
139 EUR / noć

2.084 EUR ukupno

Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000 Mbps · 2 bedroom Large Kitchen Flat on Metro M1
1. 6. – 14. 6. (13 noći)
53 EUR / noć

794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 6, Češka 2kk Divoká Šárka
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
62 EUR / noć

284 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 6, Češka Spacious flat in top residential area
13. 7. – 1. 8. (19 noći)
51 EUR / noć

1.110 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 4, Češka WiFi 50/5 Mbps · 2 room apartment/quick connection to city center
1. 8. – 14. 8. (13 noći)
124 EUR 62 EUR / noć

924 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
4. 10. – 17. 10. (13 noći)
18 EUR / noć

265 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Ne morate platiti depozit

Rezervacijom putem Flatio-a, štedite novac! Naši najmodavci ne mogu zahtijevati sigurnosni depozit za boravke kraće od 180 dana (6 mjeseci).

Stan u Lisabon, Portugal WiFi 540/110 Mbps · Charming studio inside Lisbon’s castle walls
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
110 EUR / noć

506 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Berlin, Njemačka WiFi 100/50 Mbps · Spacious 2 rooms with balcony and regular cleaning
27. 5. – 31. 5. (4 noći)
80 EUR / noć

368 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 4, Češka Bright New Modřany Apartment
23. 6. – 6. 7. (13 noći)
52 EUR / noć

775 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Brno, Češka WiFi 450/50 Mbps · Útulný pokoj - sdílený byt u Lužánek (FLATSHARE)
1. 2. 2027 – 5. 2. 2027 (4 noći)
50 EUR / noć

228 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 4, Češka WiFi 250/25 Mbps · NEW - Bright apartment close to the river Vltava
27. 6. – 10. 7. (13 noći)
54 EUR / noć

800 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita