Popisi stanova

379 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 300/100 Mbps · The Athenian Expirience
Novi oglas
1. 6. – 29. 8. (89 noći)
40 EUR / noć

4.054 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Vila u Kalyvia Thorikou WiFi 50/10 Mbps · Magnificent 4-Bedroom Maisonette
Novi oglas
28. 5. – 26. 6. (29 noći)
137 EUR 124 EUR / noć

4.122 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Penthouse u Atena WiFi 330/20 Mbps · Central Athens Penthouse with Starlink Internet
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
59 EUR 56 EUR / noć

836 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Studio u Kallithea WiFi 10/10 Mbps · Tiny studio in Kallithea
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
25 EUR / noć

115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena ATHENS EXARCHEIA VIBE PENTHOUSE 1
4. 6. – 8. 6. (4 noći)
149 EUR / noć

685 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Koridallos WiFi 300/150 Mbps · Plaza Luxury Suite | 2’ to Metro
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
42 EUR / noć

192 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 100/100 Mbps · Acropolis Delux 1st FLR Aprt up 4 guests
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
140 EUR / noć

644 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 100/100 Mbps · Acropolis Elegant Maisonette
4. 6. – 8. 6. (4 noći)
120 EUR / noć

552 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 50/50 Mbps · ATH043 Deluxe & Stylish 2 BD Apartment in Pangrati
30. 9. – 28. 11. (59 noći)
81 EUR / noć

5.449 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 50/50 Mbps · ATH059 Brilliant 1BR Apartment at WYZ Athens
29. 6. – 27. 8. (59 noći)
48 EUR / noć

3.245 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Penthouse u Atena WiFi 200/80 Mbps · The Best View Rent Apartment Lycabettus
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
80 EUR / noć

368 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena ATHENS EXARCHEIA VIBE 3
31. 1. 2027 – 4. 2. 2027 (4 noći)
99 EUR / noć

455 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Nea Makri WiFi 49/5 Mbps · Glass House in Nea Makri (Near Athens)
15. 6. – 19. 6. (4 noći)
38 EUR / noć

175 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Atena WiFi 100/100 Mbps · GALINI ACROPOLIS LUX APRT
25. 5. – 29. 5. (4 noći)
140 EUR 126 EUR / noć

580 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Atena WiFi 50/20 Mbps · Aria Home – Modern & Classic with Terrace by TT
18. 6. – 1. 7. (13 noći)
38 EUR 36 EUR / noć

538 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Atena WiFi 50/50 Mbps · STUDENT OR TOURIST PRIVATE ROOM , SHARED APARTMENT
23. 5. – 21. 7. (59 noći)
16 EUR / noć

1.096 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Pročitajte ugovor o najmu unaprijed
Možete pročitati tekst ugovora o najmu prije nego što napravite zahtjev za rezervaciju za svaku ponudu. Odvojite trenutak da ga pročitate, napisali smo ga što jednostavnije.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 30/30 Mbps · Acropolis view top floor apartment
Novi oglas
2. 10. – 30. 11. (59 noći)
27 EUR / noć

1.825 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Pirej WiFi 102/11 Mbps · Piraeus Pasalimani Seabreeze a 2 Bedroom flat
30. 6. – 4. 7. (4 noći)
130 EUR / noć

598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 103/10 Mbps · Piraeus Pasalimani Seaside 2 Bedroom flat
6. 6. – 10. 6. (4 noći)
130 EUR / noć

598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Palaio Faliro Bez Wi-Fi · Renovated Studio near SNF Cultural Center & Flisvo
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
34 EUR 31 EUR / noć

1.025 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 50/50 Mbps · Acropolis 5 Hills 1st FLR Aprt
30. 6. – 4. 7. (4 noći)
130 EUR / noć

598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Pirej Comfort 1BR apt with amazing balcony at Piraeus
4. 8. – 2. 10. (59 noći)
32 EUR / noć

2.169 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena AthensTopp
Novi oglas
18. 6. – 22. 6. (4 noći)
135 EUR / noć

621 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 11/10 Mbps · Cozy Athenian One Bedroom: Pistachio Charm
Novi oglas
12. 8. – 10. 10. (59 noći)
27 EUR / noć

1.826 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Atena WiFi 230/180 Mbps · Modern Living in Kolonaki
Novi oglas
28. 9. – 26. 11. (59 noći)
30 EUR / noć

2.052 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 34/34 Mbps · Comfortable apartment next to Museum and park
Novi oglas
28. 6. – 26. 8. (59 noći)
30 EUR / noć

2.022 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 200/200 Mbps · Urban Chic 1 Bdr next to Archeological Museum
Novi oglas
14. 2. 2027 – 14. 4. 2027 (59 noći)
29 EUR / noć

1.975 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Atena WiFi 31/30 Mbps · Chic studio in the center of Kolonaki
Novi oglas
27. 5. – 25. 7. (59 noći)
31 EUR / noć

2.054 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 45/45 Mbps · 2bdr affordable apartment with a fireplace
Novi oglas
15. 6. – 13. 8. (59 noći)
34 EUR / noć

2.264 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 97/97 Mbps · 2 Bdr Apartment Close to Children's Hospital
Novi oglas
30. 6. – 28. 8. (59 noći)
33 EUR / noć

2.245 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Atena WiFi 45/45 Mbps · The perfect garden studio next to conference centr
Novi oglas
3. 7. – 31. 8. (59 noći)
27 EUR / noć

1.795 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Chalandri WiFi 50/25 Mbps · Modern Apartment near Kifisias ave.
23. 5. – 21. 7. (59 noći)
68 EUR / noć

4.566 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 50/50 Mbps · ATH064 Cozy 1BR Apartment at WYZ Athens
17. 6. – 15. 8. (59 noći)
49 EUR / noć

3.268 EUR ukupno