Popisi stanova

363 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Atena WiFi 24/24 Mbps · ATH018 Classy Luminous 1BD Apartment in Kolonaki
8. 8. – 6. 10. (59 noći)
98 EUR / noć

6.576 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Atena Agnes Apartment Filopappou Hill Ano Petralona
7. 4. 2027 – 6. 5. 2027 (29 noći)
41 EUR 37 EUR / noć

1.235 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 70/12 Mbps · Acropolis view Sunshine vintage Apt @ Kerameikos
6. 8. – 10. 8. (4 noći)
99 EUR / noć

455 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Palaio Faliro Bez Wi-Fi · Modern 3BR Apartment with Parking in Athens
Novi oglas
17. 5. – 11. 5. (359 noći)
71 EUR 64 EUR / noć

24.275 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena Piraeus P2 Marina Haven 1 bedroom flat
4. 6. – 8. 6. (4 noći)
85 EUR / noć

391 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Atena WORK OR VACATION PRIVATE ROOM IN SHARED APARTMENT
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
28 EUR / noć

129 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 50/20 Mbps · Astris Home – Luxe Stay with Pool & Gym by TT
6. 6. – 19. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Chalandri Elegant Garden Apartment in Quiet Halandri
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 200/200 Mbps · Bright 1-Bedroom Apartment – Quiet Courtyard View
16. 9. – 14. 11. (59 noći)
30 EUR 29 EUR / noć

1.949 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 200/200 Mbps · Chic Apartment by Ancient Agora & Metro
1. 11. – 30. 12. (59 noći)
30 EUR 27 EUR / noć

1.787 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena WiFi 10/2 Mbps · Cosy apartment in the heart of Athens
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Atena WiFi 200/20 Mbps · Gorgeous 102 sqm flat in Athens/Nea Smyrni
30. 7. – 28. 8. (29 noći)
88 EUR 84 EUR / noć

2.798 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Loft u Atena WiFi 95/93 Mbps · Luxury Red Loft W Pool Access Athens Gazi Area
17. 6. – 21. 6. (4 noći)
215 EUR 194 EUR / noć

890 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Atena Athens Center Sky-Flat: Quiet & Sunny Penthouse be
15. 9. – 13. 11. (59 noći)
36 EUR / noć

2.394 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
7% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Galatsi WiFi 300/150 Mbps · Modern & Cozy living | Fast WiFi
16. 6. – 20. 6. (4 noći)
65 EUR 61 EUR / noć

278 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Agia Paraskevi WiFi 75/10 Mbps · Elegant 2bdr Apartment near Metro/Sunny & Spacious
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
120 EUR 114 EUR / noć

524 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
5% popusta!
Stan u Marousi WiFi 200 Mbps · Marousi Serene Suite
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
150 EUR 143 EUR / noć

656 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena Apartment in Athens
17. 5. – 15. 7. (59 noći)
25 EUR / noć

1.712 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 50/20 Mbps · Anemoi Home – Luxe Stay with Pool & Gym by TT
9. 7. – 22. 7. (13 noći)
53 EUR / noć

797 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Atena Modern Nomad Studio in Athens Center | 300Mbps Fib
17. 5. – 15. 6. (29 noći)
30 EUR 27 EUR / noć

915 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 50/20 Mbps · Zefyros Home - Luxe Stay with Pool & Gym by TT
24. 8. – 6. 9. (13 noći)
59 EUR / noć

889 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Atena WiFi 25/5 Mbps · Sunny flat in the centre of Athens
1. 4. 2027 – 14. 4. 2027 (13 noći)
38 EUR / noć

567 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Palaio Faliro WiFi 200/200 Mbps · Luxury Seaside Studio with Private Terrace & View
1. 10. – 29. 11. (59 noći)
31 EUR / noć

2.115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Atena WiFi 50/20 Mbps · S Homes | Cozy Apartment in the Heart of Athens
19. 5. – 23. 5. (4 noći)
140 EUR 126 EUR / noć

580 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Atena WiFi 100/10 Mbps · The Hive 2BR Neoclassical Apartment in Kypseli
20. 7. – 24. 7. (4 noći)
130 EUR 124 EUR / noć

568 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Atena Studio apartment near Sygrou-Fix
17. 5. – 14. 8. (89 noći)
28 EUR / noć

2.811 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Glifada WiFi 500/600 Mbps · Modern Central Flat in Glyfada – Walk to Beach
17. 5. – 30. 5. (13 noći)
77 EUR / noć

1.147 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita