Popisi stanova

1047 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Lisabon WiFi 785/209 Mbps · Luxury apartment in the center of Lisbon
1. 5. 2027 – 29. 7. 2027 (89 noći)
78 EUR 76 EUR / noć

7.617 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Sun kissed River View Apt with A/C near Graça
1. 1. 2027 – 30. 1. 2027 (29 noći)
73 EUR / noć

2.446 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Graça Cozy & Traditional Apartment
26. 6. – 9. 7. (13 noći)
91 EUR / noć

1.355 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Loft u Lisabon WiFi 500/150 Mbps · Amoreiras Loft
Novi oglas
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
230 EUR / noć

1.058 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Fonte da telha Bez Wi-Fi · Oasisnapraia.Fontedatelha
Novi oglas
6. 7. – 2. 8. (27 noći)
80 EUR / noć

2.484 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · Apartments Center Lisboa A/C duplex
25. 5. – 29. 5. (4 noći)
117 EUR / noć

537 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · 1 bedroom apartment in Bairro da Mouraria, Lisbon
1. 1. 2027 – 1. 3. 2027 (59 noći)
35 EUR / noć

2.361 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Comfortable home with AC & Lift. Clean&Safe
22. 6. – 28. 6. (6 noći)
200 EUR 190 EUR / noć

1.311 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 208/103 Mbps · Luminous Single Bedroom in Queluz (Sintra)
6. 7. – 12. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Lisabon WiFi 100/100 Mbps · Historic Apartment in Belem
14. 8. – 23. 8. (9 noći)
70 EUR / noć

725 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 386/120 Mbps · Lisbon7 Apt near best viewpoint • Homeful Homes
3. 6. – 7. 6. (4 noći)
120 EUR / noć

552 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Duplex Rose 5E
30. 6. – 29. 7. (29 noći)
87 EUR / noć

2.887 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon WiFi 200/250 Mbps · Suite in the center of Lisbon for women only
1. 1. 2027 – 5. 1. 2027 (4 noći)
45 EUR / noć

207 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Sintra WiFi 500/100 Mbps · Traditional Charm House in Sintra I
1. 10. – 14. 10. (13 noći)
60 EUR / noć

897 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · Recently renewed apartment
21. 3. 2027 – 19. 4. 2027 (29 noći)
54 EUR / noć

1.806 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 200/100 Mbps · Sunny and Cozy Apartment, Alfama
16. 7. – 14. 8. (29 noći)
50 EUR / noć

1.668 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
Stan u Lisabon WiFi 1000/1000 Mbps · Cozy one bedroom apartment | by Sweetcottage
29. 6. – 3. 7. (4 noći)
145 EUR / noć

667 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Lisabon WiFi 604/500 Mbps · Smartvilla loft
30. 8. – 12. 9. (13 noći)
50 EUR / noć

748 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Candeeiro House
17. 1. 2027 – 15. 2. 2027 (29 noći)
39 EUR 37 EUR / noć

1.224 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Lisabon Modern Studio in centre of Lisbon 4C
1. 6. – 30. 6. (29 noći)
66 EUR / noć

2.194 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 100/100 Mbps · Simplicity and charisma in downtown Lisbon
5. 6. – 9. 6. (4 noći)
186 EUR / noć

857 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Alfama Apartment
15. 6. – 19. 6. (4 noći)
69 EUR / noć

317 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 1000/400 Mbps · Bright, modern apartment in Campo Grande
1. 9. 2027 – 30. 9. 2027 (29 noći)
66 EUR / noć

2.185 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Privatna soba u Lisabon WiFi 500/124 Mbps · Sunny Room in the centre of Lisbon
19. 5. – 23. 5. (4 noći)
27 EUR / noć

123 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 480/115 Mbps · Comfy apartment in Lisbon
16. 6. – 15. 7. (29 noći)
58 EUR 57 EUR / noć

1.885 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Lisabon Apartment in Lisbon
Novi oglas
14. 5. – 18. 5. (4 noći)
100 EUR 95 EUR / noć

437 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Lisabon Studio with character · Central Lisbon
Novi oglas
31. 7. – 6. 8. (6 noći)
117 EUR 105 EUR / noć

725 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 390/390 Mbps · Charming Newly Renovated flat in the center or Lis
Novi oglas
1. 6. – 30. 7. (59 noći)
163 EUR / noć

10.957 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Lisbon Oasis. Memorable stay downtown! Clean&Safe
17. 6. – 16. 7. (29 noći)
136 EUR / noć

4.521 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/100 Mbps · Belém | Lisbon Apartment with view (T2 - 3 pax)
14. 5. – 12. 7. (59 noći)
78 EUR / noć

5.228 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 480/102 Mbps · Flat in Graça with amazing panoramic river view
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
142 EUR 135 EUR / noć

4.489 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 1000/400 Mbps · 2BR Lisbon Avenidas Novas Services & Comfort
26. 5. – 30. 5. (4 noći)
290 EUR / noć

1.334 EUR ukupno