Popisi stanova

828 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Lisabon WiFi 500/100 Mbps · Central (Estrela Garden) T1
4. 8. – 8. 8. (4 noći)
90 EUR / noć

414 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 279/147 Mbps · Picturesque street, Castle Hill, Safe
15. 6. – 14. 7. (29 noći)
78 EUR 75 EUR / noć

2.496 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Noir oriente 1BR apartment
22. 5. – 4. 6. (13 noći)
112 EUR / noć

1.668 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon UpperSuite DoubleBed-Balcony.PrivateWC.Alameda IST
13. 12. 2026 – 11. 1. 2027 (29 noći)
40 EUR / noć

1.334 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · Olarias Blue Flat fully equipped in city center
7. 6. – 11. 6. (4 noći)
75 EUR / noć

345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Privatna soba u Lisabon Private room at a sunny apartment
13. 7. – 11. 8. (29 noći)
22 EUR / noć

722 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 330/200 Mbps · Premium 2-bedroom apartment - Alfama
1. 5. 2027 – 29. 6. 2027 (59 noći)
75 EUR / noć

5.016 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Paço de Arcos WiFi 500/100 Mbps · Modern sunny apartment
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
25 EUR / noć

115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon WiFi 200/240 Mbps · Room with private bathroom for women only.
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
26 EUR / noć

867 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Parede Charming & Comfortable T2 – All bills included!
22. 5. – 4. 6. (13 noći)
85 EUR / noć

1.267 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 1000/200 Mbps · Lapa by Stay Home Lisbon
12. 7. – 16. 7. (4 noći)
73 EUR / noć

337 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
Privatna soba u Lisabon WiFi 500/300 Mbps · Central Room with River View
22. 5. – 26. 5. (4 noći)
51 EUR / noć

235 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Lisabon WiFi 500 Mbps · Alfama Beco dos Ramos with amazing sea view
22. 5. – 20. 6. (29 noći)
97 EUR / noć

3.219 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 648/297 Mbps · Cozy & Fully Furnished en Suite Room in Lisbon
1. 8. – 29. 9. (59 noći)
26 EUR / noć

1.758 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Lisabon Modern Studio in centre of Lisbon 4C
1. 6. – 30. 6. (29 noći)
66 EUR / noć

2.194 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · Joca's house
5. 8. – 9. 8. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Ne morate platiti depozit

Rezervacijom putem Flatio-a, štedite novac! Naši najmodavci ne mogu zahtijevati sigurnosni depozit za boravke kraće od 180 dana (6 mjeseci).

Stan u Lisabon WiFi 785/209 Mbps · Luxury apartment in the center of Lisbon
1. 5. 2027 – 29. 7. 2027 (89 noći)
78 EUR 76 EUR / noć

7.617 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 480/115 Mbps · Comfy apartment in Lisbon
16. 6. – 15. 7. (29 noći)
58 EUR 57 EUR / noć

1.885 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon Vitor Bastos Room n°3
Novi oglas
22. 5. – 20. 6. (29 noći)
21 EUR / noć

716 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Graça Cozy & Traditional Apartment
26. 6. – 9. 7. (13 noći)
91 EUR / noć

1.355 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Excelente apartamento no centro histórico
Novi oglas
1. 6. – 14. 6. (13 noći)
133 EUR 120 EUR / noć

1.789 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon Spacious Room for Rent in Saldanha – Bright 220 sq
Novi oglas
4. 6. – 3. 7. (29 noći)
41 EUR / noć

1.377 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · Apartments Center Lisboa A/C duplex
9. 6. – 13. 6. (4 noći)
138 EUR / noć

635 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · 1 bedroom apartment in Bairro da Mouraria, Lisbon
1. 1. 2027 – 1. 3. 2027 (59 noći)
35 EUR / noć

2.361 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Comfortable home with AC & Lift. Clean&Safe
22. 6. – 28. 6. (6 noći)
200 EUR 190 EUR / noć

1.311 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 208/103 Mbps · Luminous Single Bedroom in Queluz (Sintra)
6. 7. – 12. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 100/100 Mbps · Historic Apartment in Belem
14. 8. – 23. 8. (9 noći)
70 EUR / noć

725 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Duplex Rose 5E
30. 6. – 29. 7. (29 noći)
87 EUR / noć

2.887 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon WiFi 200/250 Mbps · Suite in the center of Lisbon for women only
1. 1. 2027 – 5. 1. 2027 (4 noći)
45 EUR / noć

207 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Campo WiFi 500/100 Mbps · Golf Resort Apartment Lisbon
24. 5. – 22. 6. (29 noći)
82 EUR / noć

2.735 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 500/500 Mbps · Recently renewed apartment
21. 3. 2027 – 19. 4. 2027 (29 noći)
54 EUR / noć

1.806 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 200/100 Mbps · Sunny and Cozy Apartment, Alfama
16. 7. – 14. 8. (29 noći)
50 EUR / noć

1.668 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Lisabon WiFi 604/500 Mbps · Smartvilla loft
30. 8. – 12. 9. (13 noći)
50 EUR / noć

748 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Candeeiro House
17. 1. 2027 – 15. 2. 2027 (29 noći)
39 EUR 37 EUR / noć

1.224 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK