Popisi stanova

828 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Lisabon Alfama Old Town
10. 10. – 23. 10. (13 noći)
117 EUR / noć

1.745 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 53/20 Mbps · Apartment in Graça with terrace and lots of light
1. 6. – 30. 6. (29 noći)
60 EUR 57 EUR / noć

1.911 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 208/103 Mbps · Nice Double Bedroom in Queluz (Sintra)
11. 7. – 17. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 842/416 Mbps · Woody Boutique 6 trendy flat by Homeful Homes
13. 7. – 17. 7. (4 noći)
150 EUR / noć

690 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 1000/1000 Mbps · Furnished 2BR Gulbenkian with Cleaning & Services
31. 7. – 4. 8. (4 noći)
360 EUR / noć

1.656 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon T4 - Encanto do Tejo
22. 5. – 4. 6. (13 noći)
118 EUR / noć

1.758 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon Maria Vintage Apartment Room B
1. 11. – 14. 11. (13 noći)
40 EUR 38 EUR / noć

568 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon LISBOA CHARMING APARTMENT II
1. 11. – 30. 11. (29 noći)
64 EUR 63 EUR / noć

2.085 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Graça Charming Apartment
1. 11. – 30. 11. (29 noći)
64 EUR / noć

2.128 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 1000/1000 Mbps · T2 5 de Outubro Avenue by Sweetcottage
31. 8. – 4. 9. (4 noći)
97 EUR / noć

445 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 516/124 Mbps · Bella Rosa @ Bairro Alto by Homeful Homes
20. 6. – 24. 6. (4 noći)
130 EUR / noć

598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
Stan u Lisabon WiFi 200/124 Mbps · Vila Rosário Studio 2 with A/C by Homeful Homes
3. 6. – 7. 6. (4 noći)
125 EUR / noć

575 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora 🌾BohoChic🌾2 bedroom 10 min from downtown/Free🅿️
4. 6. – 17. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
8% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon Quarto luminoso, próximo da universidade de Lisboa
1. 1. 2027 – 1. 3. 2027 (59 noći)
19 EUR 18 EUR / noć

1.194 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Lisabon Spacious room 3 with private balcony king size bed
20. 12. 2026 – 17. 2. 2027 (59 noći)
21 EUR / noć

1.433 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
2% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Lisboa histórica banhada de luz
Novi oglas
25. 5. – 22. 8. (89 noći)
99 EUR 97 EUR / noć

9.769 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Konačne cijene – sve je uključeno
Na Flatio platformi, cijene najma koje vidite uvijek su konačne. To znači bez skrivenih naknada, bez iznenadnih troškova – samo jasni iznosi koji uključuju Wi-Fi, sadržaje i potpuno opremljene nekretnine.
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Vikendica u Cheleiros WiFi 350/400 Mbps · Natural chalet in forest valley
Novi oglas
22. 5. – 26. 5. (4 noći)
90 EUR 86 EUR / noć

393 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Campo Pequeno 3 bedroom Apartment
28. 6. – 11. 7. (13 noći)
134 EUR / noć

2.009 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Cosy Hills 2
29. 6. – 12. 7. (13 noći)
79 EUR / noć

1.187 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon The Nest at Mouraria
11. 7. – 24. 7. (13 noći)
117 EUR / noć

1.745 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Belem Apartment w/ private parking
25. 6. – 8. 7. (13 noći)
102 EUR / noć

1.519 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz Quarto Individual com Vista em Queluz
22. 5. – 28. 5. (6 noći)
22 EUR / noć

154 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Obiteljska kuća u Lisabon WiFi 1000/400 Mbps · Building in city center with 3 floor apartments
22. 5. – 26. 5. (4 noći)
300 EUR / noć

1.380 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 14/5 Mbps · Room in apartment with river view
22. 5. – 20. 7. (59 noći)
24 EUR 23 EUR / noć

1.566 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon *NeW*2BDR Riverside Alcântara: DigitalNomads Haven
22. 6. – 5. 7. (13 noći)
68 EUR / noć

1.014 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 1000/1000 Mbps · Premium 2BR Avenidas Novas with Balcony
28. 6. – 2. 7. (4 noći)
360 EUR / noć

1.656 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Apartment in a Villa in Lisbon
22. 5. – 16. 5. (359 noći)
73 EUR 72 EUR / noć

27.340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon Great location. Modern. Free Parking. Clean&Safe
6. 6. – 12. 6. (6 noći)
250 EUR / noć

1.725 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Traditional with a modern twist: private suite
1. 8. – 5. 8. (4 noći)
28 EUR / noć

130 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Loft u Lisabon Central Lisbon Charming Loft
19. 6. – 23. 6. (4 noći)
86 EUR / noć

397 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits