Popisi stanova

746 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Lisabon WiFi 551/77 Mbps · Charming Penthouse in Historic Center
6. 7. – 4. 8. (29 noći)
183 EUR / noć

6.115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon WiFi 200/103 Mbps · Beautiful, sunny flat Lisbon city center
16. 5. – 22. 5. (6 noći)
117 EUR / noć

805 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection
Stan u Lisabon WiFi 575/440 Mbps · Lapa Paraiso
11. 7. – 9. 8. (29 noći)
83 EUR 75 EUR / noć

2.501 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Spacious Sunny São Paulo Home
6. 6. – 10. 6. (4 noći)
250 EUR / noć

1.150 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Very cool double ensuite bedroom in Graça
1. 6. – 28. 9. (119 noći)
26 EUR / noć

3.383 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Superb double bedroom in Graça
1. 6. – 28. 9. (119 noći)
24 EUR / noć

3.115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Tasteful double bedroom in typical Graça
1. 6. – 28. 9. (119 noći)
25 EUR / noć

3.293 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Appealing double ensuite bedroom in Graça
1. 6. – 28. 9. (119 noći)
26 EUR / noć

3.472 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Welcoming double bedroom in Graça
1. 6. – 28. 9. (119 noći)
24 EUR / noć

3.115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Bright double bedroom in Graça
1. 6. – 28. 9. (119 noći)
24 EUR / noć

3.115 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon Charming single bedroom in Graça
1. 6. – 28. 9. (119 noći)
21 EUR / noć

2.756 EUR ukupno

Stan u Lisabon São Bento apartment with view over the Tage
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
117 EUR / noć

537 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Lisbon Charm: Medium-Term Stays
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
135 EUR / noć

4.515 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Queluz WiFi 200/100 Mbps · Double room with private WC
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
27 EUR / noć

903 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Vila Franca de Xira Beautiful, Bright, 15-min from Lisbon
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
67 EUR / noć

997 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Lisabon WiFi 7/7 Mbps · Red room
16. 5. – 13. 8. (89 noći)
23 EUR / noć

2.332 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Pročitajte ugovor o najmu unaprijed
Možete pročitati tekst ugovora o najmu prije nego što napravite zahtjev za rezervaciju za svaku ponudu. Odvojite trenutak da ga pročitate, napisali smo ga što jednostavnije.
Stan u Amadora WiFi 500/500 Mbps · Amadora Spot - In front of the Station
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
47 EUR / noć

1.571 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora WiFi 500/500 Mbps · Modern Apt in Alfornelos 12 mints from the center
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
67 EUR / noć

2.232 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Apartment with Garden, in Campolide
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
175 EUR / noć

2.616 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 88/74 Mbps · Apartment in Lisbon
29. 9. – 28. 10. (29 noći)
74 EUR / noć

2.460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Spacious apartment in the center of Lisbon
16. 5. – 13. 8. (89 noći)
93 EUR / noć

9.292 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon WiFi 100/15 Mbps · Bairro Alto / Chiado Neighbourhood
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
93 EUR 88 EUR / noć

2.950 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon Deluxe Saldanha Plaza w/ AC & Parking