Popisi stanova

79 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Alcabideche WiFi 112/128 Mbps · The Mountain View Apartment
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
36 EUR / noć

1.189 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Sintra WiFi 194/92 Mbps · Apartment near Serra de Sintra
16. 3. 2028 – 20. 3. 2028 (4 noći)
135 EUR / noć

621 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Sintra WiFi 1024/500 Mbps · Traditional Charm Houses in Sintra II
1. 1. 2028 – 14. 1. 2028 (13 noći)
80 EUR / noć

1.196 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Colares WiFi 722/468 Mbps · Flat in Praia Grande in Sintra
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
124 EUR / noć

570 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Colares Studio in a private condominium, beach
1. 9. 2027 – 30. 9. 2027 (29 noći)
36 EUR / noć

1.208 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Algueirão-Mem Martins T2 bedroomwith balcony, utilities included, 30' LX
18. 7. – 22. 7. (4 noći)
120 EUR / noć

552 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u São João das Lampas Beach house with a garden
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 208/103 Mbps · Luminous Single Bedroom in Queluz (Sintra)
6. 7. – 12. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Sintra WiFi 500/100 Mbps · Traditional Charm House in Sintra I
1. 10. – 14. 10. (13 noći)
60 EUR / noć

897 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 33/33 Mbps · Spacious and Luminous Bedroom in Queluz
16. 5. – 22. 5. (6 noći)
32 EUR 30 EUR / noć

209 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz WiFi 33/33 Mbps · Double Bedroom with view in Queluz
16. 5. – 22. 5. (6 noći)
44 EUR 42 EUR / noć

289 EUR ukupno

Privatna soba u Queluz WiFi 208/103 Mbps · Nice Double Bedroom in Queluz (Sintra)
11. 7. – 17. 7. (6 noći)
52 EUR 49 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Vikendica u Cheleiros WiFi 350/400 Mbps · Natural chalet in forest valley
Novi oglas
26. 5. – 30. 5. (4 noći)
110 EUR 105 EUR / noć

481 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Queluz Quarto Individual com Vista em Queluz
16. 5. – 22. 5. (6 noći)
22 EUR / noć

154 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Sintra Sintra- Casa da Rocha - Flat Citrus Fruits
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
130 EUR / noć

598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
15% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Alcabideche WiFi 500/500 Mbps · Charming stone cottage with sunny terrace
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
119 EUR 102 EUR / noć

3.386 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
Stan u Amadora 🌾BohoChic🌾2 bedroom 10 min from downtown/Free🅿️
4. 6. – 17. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Sintra WiFi 500/505 Mbps · Apartment in the center of Sintra
24. 8. – 28. 8. (4 noći)
200 EUR / noć

920 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Colares Welcome to your private space at Chez Nous
21. 10. – 19. 11. (29 noći)
44 EUR / noć

1.477 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Amadora WiFi 1000/100 Mbps · 1 bedroom apartment Aguas Livres
15. 7. – 19. 7. (4 noći)
165 EUR / noć

759 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
1. 8. – 14. 8. (13 noći)
150 EUR / noć

2.243 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Sintra Apartamento T2 mobilado e equipado
Novi oglas
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
92 EUR / noć

422 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Belas Fully Furnished 2BR Apartment with Balcony-Belas
Novi oglas
12. 6. – 16. 6. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora WiFi 100/20 Mbps · Great location central do Lisbon Sintra Cascais
15. 10. – 13. 11. (29 noći)
66 EUR 65 EUR / noć

2.155 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Rio de Mouro A room in our 9 hect farm with pool!
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
80 EUR / noć

368 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Vila u Aldeia de Juso Juzo Pine Villa – Nestled Between the Mountains an
21. 6. – 20. 7. (29 noći)
503 EUR 452 EUR / noć

15.085 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Belas Glam 2 bedroom in Massamá
1. 6. – 14. 6. (13 noći)
140 EUR / noć

2.093 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora 2 bedroom apartment with free parking
27. 5. – 9. 6. (13 noći)
96 EUR / noć

1.438 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Queluz WiFi 800/300 Mbps · New apartment + rooftop terrace + office
16. 5. – 13. 8. (89 noći)
56 EUR 55 EUR / noć

5.490 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Sintra Sintra Flower Camelia Apartment
11. 9. – 9. 3. (179 noći)
72 EUR 65 EUR / noć

12.528 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Oeiras Fantastic apt, 15m from Lisbon, Sintra and Cascais
1. 2. 2027 – 2. 3. 2027 (29 noći)
74 EUR / noć

2.462 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Amadora Modern 2-bedroom apartment 15 min from city center
18. 7. – 31. 7. (13 noći)
150 EUR / noć

2.243 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita