Popisi stanova

230 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Valencia Cozy Duplex & Terrace ·El Cabanyal· Monthly Rental
22. 8. – 18. 9. (27 noći)
85 EUR / noć

2.644 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia BEAUTIFUL NEWLY RENOVATED APARTMENT IN RUSAFA
11. 10. – 7. 11. (27 noći)
84 EUR / noć

2.607 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Privatna soba u Valencia Large furnished room with balcony
21. 6. – 20. 7. (29 noći)
25 EUR / noć

844 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Studio u Valencia City of Arts and Sciences Loft
16. 8. – 14. 9. (29 noći)
47 EUR / noć

1.580 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Charming three-bedroom apartment
28. 2. 2027 – 29. 3. 2027 (29 noći)
66 EUR / noć

2.212 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Cabalicious Flat-big families
11. 10. – 9. 11. (29 noći)
83 EUR / noć

2.783 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Luminoso apartamento familias Ciutat Vella 1.11.0
10. 8. – 8. 9. (29 noći)
132 EUR / noć

4.391 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Beautiful flat in the city centre with terrace 4.9
31. 12. 2026 – 13. 1. 2027 (13 noći)
78 EUR / noć

1.166 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Sunlit three bedroom apartment with balcony
13. 9. – 12. 10. (29 noći)
80 EUR / noć

2.657 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Valencia Monlar Campanar_2-bedroom apartment
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
57 EUR / noć

1.917 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Yecla Flat · Yecla flat
3. 9. – 2. 10. (29 noći)
64 EUR / noć

2.148 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
Privatna soba u Valencia Double Room near d beach and University
16. 5. 2027 – 20. 5. 2027 (4 noći)
43 EUR / noć

199 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Penthouse u Valencia Ático precioso frente a la Universidad Politécnica
1. 11. – 30. 11. (29 noći)
76 EUR / noć

2.530 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Valencia Sant Jordi 1
29. 6. – 28. 7. (29 noći)
67 EUR / noć

2.224 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia WiFi 500/500 Mbps · Central Family Apt. p/ 4 with AC and WIFI
2. 8. – 30. 9. (59 noći)
58 EUR / noć

3.935 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Charming Apt.p/4 in the center of Valencia w/wifi
13. 11. – 11. 1. (59 noći)
56 EUR / noć

3.740 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
Stan u Alboraya Patacona Beach Resort
29. 5. – 11. 6. (13 noći)
79 EUR / noć

1.179 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia The Mossen Triplex
5. 7. – 3. 8. (29 noći)
83 EUR / noć

2.780 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Bright & Elegant 2BR near Mestalla · Seasonal Rent
28. 7. – 24. 8. (27 noći)
83 EUR / noć

2.588 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Spacious apartment in the heart of Valencia
13. 8. – 11. 9. (29 noći)
132 EUR / noć

4.407 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Monlar Ruzafa 2 bedrooms
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
63 EUR / noć

2.086 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia City of Arts and Sciences, Oceanographic
15. 7. – 28. 7. (13 noći)
73 EUR / noć

1.096 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Cute and Bright by El Carmen Square
13. 6. – 12. 7. (29 noći)
78 EUR / noć

2.612 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia SUPER STYLISH DESIGN APARTMENT IN CABANYAL
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
83 EUR / noć

2.780 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Bright & Cozy Penthouse · Seasonal Rental
28. 7. – 24. 8. (27 noći)
83 EUR / noć

2.588 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia WiFi 173/98 Mbps · PERFECT FOR NOMADS! 2 BEDROOM RUZAFA. MONTHLY RENT
26. 7. – 22. 8. (27 noći)
90 EUR / noć

2.795 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Jalon Flat River
31. 8. – 29. 9. (29 noći)
63 EUR / noć

2.086 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Valencia Sant Jordi 2
8. 7. – 6. 8. (29 noći)
67 EUR / noć

2.235 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Valencia Leones flat · Blue marine Leones apartment
27. 7. – 25. 8. (29 noći)
85 EUR / noć

2.835 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Negrito Flat
29. 6. – 28. 7. (29 noći)
165 EUR / noć

5.509 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Valencia Habitacio exterior
15. 5. – 10. 11. (179 noći)
19 EUR / noć

3.596 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Valencia COZY APARTMENT IN RUZAFA WITH TERRACE
13. 8. – 11. 9. (29 noći)
88 EUR / noć

2.925 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia WiFi 190/97 Mbps · Amazing Roof Top in Ruzafa
1. 8. – 30. 8. (29 noći)
93 EUR / noć

3.113 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valencia Cozy for nomads in Ruzafa
1. 1. 2028 – 30. 1. 2028 (29 noći)
87 EUR / noć

2.890 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK
Postavke kolačića na Flatio

Koristimo kolačiće, uključujući kolačiće trećih strana, za upravljanje ovim tržištem s mjesečnim boravcima. Osim operativnih kolačića potrebnih za stvarno funkcioniranje Flatio, koristimo i preferencijalne, analitičke i marketinške kolačiće. Klikom na Prilagodite kolačiće, možete odlučiti o svakoj kategoriji ili odbiti sve kolačiće osim osnovnih. Osim toga, možete pročitati detaljne informacije na određenoj stranici posvećenoj privatnosti naših posjetitelja i klijenata.