Popisi stanova

8 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Figueiró dos Vinhos WiFi 214/125 Mbps · T1, simple, welcoming, comfortable
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Kuća u Pombal Fully equipped house with garden
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
31 EUR / noć

1.035 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Santiago da Guarda Heated Village Home with Pool & Fireplace & Trails
Novi oglas
16. 9. – 15. 10. (29 noći)
64 EUR 58 EUR / noć

1.935 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Cernache do Bonjardim WiFi 1000/800 Mbps · Flat with view over the River Zezere
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
95 EUR / noć

437 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Leiria WiFi 30/30 Mbps · Quiet Country House – Remote Work Ready
30. 8. – 28. 9. (29 noći)
23 EUR 21 EUR / noć

699 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Ruralna kuća u Alvaiázere Country house with swimming pool in Central Pt
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
58 EUR / noć

872 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Vila de Rei WiFi 338/12 Mbps · Peaceful Mountain Getaway Vila de Rei
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
115 EUR / noć

529 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection
Studio u Pombal WiFi 100/100 Mbps · Estúdio casa independente em aldeia de montanha
27. 5. – 31. 5. (4 noći)
110 EUR 99 EUR / noć

455 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK