Popisi stanova

1582 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Beč, Austrija Your Quiet Designer Apartment Close to City Center
1. 12. 2026 – 28. 2. 2027 (89 noći)
41 EUR / noć

4.143 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Hotelska soba u Korczyna, Poljska WiFi 100/70 Mbps · A quiet place to work with comfortable facilities
Novi oglas
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
92 EUR 83 EUR / noć

381 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska A2 - Deluxe two bedroom apartment
17. 5. – 30. 5. (13 noći)
83 EUR 75 EUR / noć

1.121 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Krakov, Poljska Studio apartment, Rakowicka 6/11
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
35 EUR / noć

1.164 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Krakov, Poljska One-bedroom apt, Rakowicka 6/102 (without kitchen)
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
48 EUR / noć

1.597 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Brno, Češka WiFi 300 Mbps · Cozy apartment near the city center
1. 11. – 5. 11. (4 noći)
31 EUR / noć

143 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Budimpešta, Mađarska Cozy flat near to Heros Square
1. 9. – 5. 9. (4 noći)
42 EUR / noć

192 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska Charming 2-Bedroom apartment with Monthly Cleaning
Novi oglas
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
49 EUR / noć

1.628 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 250/250 Mbps · Studio apartment at Corvin-Palace district
5. 2. 2027 – 5. 4. 2027 (59 noći)
27 EUR / noć

1.827 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska Sunny and peaceful flat in the downtown
16. 7. – 29. 7. (13 noći)
212 EUR / noć

3.168 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Brno, Češka Luxusný apartmán na ul. Dominikánské náměstí
17. 5. – 30. 5. (13 noći)
55 EUR / noć

819 EUR ukupno

Stan u Budimpešta, Mađarska Big 2-bedroom apartment for rent in the centre
1. 7. – 28. 9. (89 noći)
42 EUR / noć

4.218 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 500/500 Mbps · Stay One Step From Hungarian NATIONAL MUSEUM!
21. 8. – 19. 9. (29 noći)