Popisi stanova

1582 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Pavlov, Češka WiFi 100/30 Mbps · PavLove
26. 7. – 8. 8. (13 noći)
46 EUR / noć

682 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
22. 6. – 5. 7. (13 noći)
35 EUR / noć

522 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Beč, Austrija nicely furnished room close to main railway and U1
1. 8. – 29. 10. (89 noći)
21 EUR / noć

2.129 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava, Slovačka WiFi 400/800 Mbps · White Serenity Apartment
19. 5. – 23. 5. (4 noći)
63 EUR / noć

290 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska City Lights Apartments
14. 6. – 18. 6. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Obiteljska kuća u Kismaros, Mađarska Forest villa in the Danube bend for a quiet relax
1. 9. – 5. 9. (4 noći)
264 EUR / noć

1.213 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
11. 7. – 9. 8. (29 noći)
56 EUR 51 EUR / noć

1.686 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 423/17 Mbps · Chairman's Apartment
1. 8. – 14. 8. (13 noći)
98 EUR / noć

1.466 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska Apartment in Rózsa street
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
106 EUR / noć

485 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zadar, Hrvatska WiFi 209/218 Mbps · Brand new apartment in centre of Zadar
1. 11. – 29. 1. (89 noći)
49 EUR / noć

4.899 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Olomouc, Češka WiFi 300/300 Mbps · APPOVEL Balkonové Studio
17. 5. – 15. 6. (29 noći)
40 EUR / noć

1.347 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Budimpešta, Mađarska Splendid Private Flat - Madách Square 10
19. 5. – 17. 6. (29 noći)
36 EUR / noć

1.196 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska B3 - Deluxe two bedroom apartment
17. 5. – 15. 6. (29 noći)
71 EUR 64 EUR / noć

2.136 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska B2 - Deluxe two bedroom apartment
17. 5. – 30. 5. (13 noći)
73 EUR / noć

1.096 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska A4 - Deluxe Two-Bedroom Apartment
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
83 EUR / noć

383 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska A5 - Deluxe Two-Bedroom Apartment
13. 9. – 26. 9. (13 noći)
86 EUR / noć

1.289 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Konačne cijene – sve je uključeno
Na Flatio platformi, cijene najma koje vidite uvijek su konačne. To znači bez skrivenih naknada, bez iznenadnih troškova – samo jasni iznosi koji uključuju Wi-Fi, sadržaje i potpuno opremljene nekretnine.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 250/20 Mbps · Duplex Apartment at Opera in Jahn Palace
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
28 EUR / noć

945 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska M Apartments - Info Park
17. 5. – 30. 5. (13 noći)
46 EUR 44 EUR / noć

651 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Zagreb, Hrvatska Design 3BDR Loft- Tkalciceva Street
17. 5. – 30. 5. (13 noći)
95 EUR / noć

1.420 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Beč, Austrija Apartment in idealer Lage für 1-3 Personen
23. 6. – 22. 7. (29 noći)