Popisi stanova

1532 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 500/100 Mbps · Velvet & Gold — Central Budapest Gem
14. 11. – 11. 2. (89 noći)
65 EUR 62 EUR / noć

6.204 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava, Slovačka WiFi 120/80 Mbps · Cozy Little Apartment in Old Tw
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
70 EUR / noć

322 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000/500 Mbps · Parkside Apartment
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
700 EUR / noć

3.220 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta, Mađarska WiFi 410/19 Mbps · Blue One at Kalvin Square
8. 7. – 6. 8. (29 noći)
57 EUR 54 EUR / noć

1.810 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Krakov, Poljska WiFi 600/600 Mbps · CITY CENTER, MAIN TRAIN STATION, GALERIA KRAKOWSKA
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
46 EUR / noć

1.535 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u V. kerület, Mađarska WiFi 250/20 Mbps · Stylish Studio Near Chain Bridge Nr.2
31. 8. – 29. 9. (29 noći)
31 EUR 29 EUR / noć

974 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Budimpešta, Mađarska WiFi 350/30 Mbps · Studio flat no.4 near Blaha Lujza tér
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
22 EUR / noć

745 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000/1000 Mbps · Spacious apartment with AC near Oktogon
17. 5. 2027 – 14. 8. 2027 (89 noći)
33 EUR / noć

3.345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Rtina, Hrvatska WiFi 42/6 Mbps · Stylový apartmán s 1 ložnicí a výhledem na moře
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
133 EUR 120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000/500 Mbps · Delej Home
27. 5. – 31. 5. (4 noći)
400 EUR / noć

1.840 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000/500 Mbps · Luxury Apartment St Stephen's Basilica
15. 6. – 19. 6. (4 noći)
120 EUR / noć

552 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Rtina, Hrvatska WiFi 42/6 Mbps · Moderan 3+KK apartman s pogledom na more
19. 5. – 1. 6. (13 noći)
150 EUR 135 EUR / noć

2.018 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava, Slovačka WiFi 500/100 Mbps · Luminous city view Apartment
1. 6. – 7. 6. (6 noći)
86 EUR / noć

595 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 304/20 Mbps · Lovia - architect’s hidden gem
21. 6. – 25. 6. (4 noći)
133 EUR / noć

613 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Krakov, Poljska Studio apartment, Józefa Dietla 80/3
19. 5. – 17. 6. (29 noći)
33 EUR / noć

1.094 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Osijek, Hrvatska Studio Zadarska ulica
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
20 EUR / noć

677 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Ne morate platiti depozit

Rezervacijom putem Flatio-a, štedite novac! Naši najmodavci ne mogu zahtijevati sigurnosni depozit za boravke kraće od 180 dana (6 mjeseci).

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000/1000 Mbps · Óra House - Huge Artsy Two Bedroom in City Center
29. 7. – 11. 8. (13 noći)
120 EUR / noć

1.794 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 500/400 Mbps · Duplex apartment at 7th district
9. 8. – 7. 9. (29 noći)
31 EUR / noć

1.042 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Vinkovci, Hrvatska WiFi 1000/1000 Mbps · Apartman 19 Vinkovci, klimatiziran, self check-in!
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
60 EUR 54 EUR / noć

248 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta, Mađarska Bercsényi apartment B I
31. 5. – 13. 6. (13 noći)
24 EUR / noć

357 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 500/250 Mbps · One-bedroom at Buda
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
35 EUR / noć

1.160 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta, Mađarska Always Moving Residence Budapest
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
200 EUR 180 EUR / noć

828 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska WiFi 100/50 Mbps · Regal Retreats (One Bedroom Apartment)
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
70 EUR / noć

322 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Beč, Austrija WiFi 200/40 Mbps · Vienna near metro 10 min. Karlsplatz
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
42 EUR / noć

1.389 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska Echo Art Residence A1 - Apartman Deluxe
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
54 EUR / noć

1.806 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Zagreb, Hrvatska Echo Art Residence B1 - Apartman Deluxe
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
54 EUR / noć

1.806 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Zagreb, Hrvatska Echo Art Residence A7 - Deluxe penthouse
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
133 EUR / noć

1.993 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Ražanac, Hrvatska WiFi 25/15 Mbps · Villa Ata Ražanac
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
23 EUR / noć

348 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 144/44 Mbps · Central Forest
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
56 EUR / noć

255 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava, Slovačka WiFi 94/94 Mbps · Stylish High Ceiling | Near Old Town | Parking
12. 8. – 16. 8. (4 noći)
42 EUR / noć

192 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava, Slovačka WiFi 93/93 Mbps · Pristavna Apt Bratislava | Downtown & Parking
20. 6. – 24. 6. (4 noći)
65 EUR / noć

299 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava, Slovačka WiFi 93/93 Mbps · Central Bratislava Apt | Cozy Stay, Parking & A/C
1. 8. – 5. 8. (4 noći)
65 EUR / noć

299 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta, Mađarska WiFi 1000/1000 Mbps · Cozy 2 bedroom, City Center Flat
15. 6. – 28. 6. (13 noći)
34 EUR / noć

501 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Osijek, Hrvatska Studio Zadarska ulica
16. 5. – 14. 6. (29 noći)
21 EUR / noć

711 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK
Postavke kolačića na Flatio

Koristimo kolačiće, uključujući kolačiće trećih strana, za upravljanje ovim tržištem s mjesečnim boravcima. Osim operativnih kolačića potrebnih za stvarno funkcioniranje Flatio, koristimo i preferencijalne, analitičke i marketinške kolačiće. Klikom na Prilagodite kolačiće, možete odlučiti o svakoj kategoriji ili odbiti sve kolačiće osim osnovnih. Osim toga, možete pročitati detaljne informacije na određenoj stranici posvećenoj privatnosti naših posjetitelja i klijenata.

Možete promijeniti postavke kolačića u bilo kojem trenutku i, naravno, također možete odbiti sve opcionalne kolačiće ako to želite.
Prilagodi kolačiće