Popisi stanova

743 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Budimpešta Spacious, quiet, elegant flat in Budapest
21. 5. – 19. 6. (29 noći)
44 EUR / noć

1.462 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 567/39 Mbps · Elegant fully furnished flat - Servita Square
1. 9. – 5. 9. (4 noći)
75 EUR / noć

345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Budimpešta WiFi 500/30 Mbps · Splendid 3 room flat near VET,ELTE,BME University
22. 8. – 4. 9. (13 noći)
80 EUR 76 EUR / noć

1.140 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 800/400 Mbps · Stilski stan u centru s pametnim komforom
1. 8. – 30. 8. (29 noći)
42 EUR / noć

1.385 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 500/149 Mbps · 1.5 bedroom apartment in the Corvin district
22. 5. – 20. 6. (29 noći)
42 EUR 40 EUR / noć

1.331 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Cozy home for short rental
Novi oglas
2. 6. – 1. 7. (29 noći)
14 EUR 12 EUR / noć

414 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 80/85 Mbps · CityLink Nest Budapest condo
21. 6. – 4. 7. (13 noći)
86 EUR / noć

1.289 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
22. 7. – 20. 8. (29 noći)
49 EUR / noć

1.633 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 1000/500 Mbps · Downtown Studio apartment in the heart of Budapest
25. 8. – 22. 11. (89 noći)
30 EUR / noć

3.032 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta WiFi 250/30 Mbps · Downtown Studio (top floor)
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
48 EUR / noć

1.592 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 25/23 Mbps · Charming Studio for rent in Rákóczi út 61 unit2
14. 6. – 13. 7. (29 noći)
27 EUR / noć

895 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Privatna soba u Budimpešta Sunny city center Budapest
1. 2. 2027 – 2. 3. 2027 (29 noći)
18 EUR / noć

613 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Budimpešta WiFi 500/150 Mbps · Cosy red room - Nefelejcs street
16. 3. 2027 – 13. 6. 2027 (89 noći)
16 EUR / noć

1.598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta WiFi 1000/25 Mbps · Well equipped studio near Örs Vezér tere
2. 2. 2027 – 1. 6. 2027 (119 noći)
23 EUR / noć

3.028 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta WiFi 1000/1000 Mbps · Nagydiófa utca 19. Room 3
Novi oglas
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
23 EUR / noć

344 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta WiFi 1000/1000 Mbps · Nagydiófa 3. Room 2
Novi oglas
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
522 EUR / noć

7.804 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Ne morate platiti depozit

Rezervacijom putem Flatio-a, štedite novac! Naši najmodavci ne mogu zahtijevati sigurnosni depozit za boravke kraće od 180 dana (6 mjeseci).

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Budimpešta Studio Apartment
9. 6. – 8. 7. (29 noći)
26 EUR / noć

879 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 210/600 Mbps · Magnificent grand Budapest with balcony
22. 5. – 26. 5. (4 noći)
139 EUR / noć

637 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 250/80 Mbps · Spacious apartment in hip neighborhood
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
62 EUR / noć

283 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Budimpešta Studio Apartment
31. 5. – 29. 6. (29 noći)
27 EUR / noć

884 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 1000/300 Mbps · Sunny 2 room apartment in the heart of Buda
2. 10. – 31. 10. (29 noći)
32 EUR 28 EUR / noć

940 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits Provjereno od Flatia Flatio-provjereno
Stan u Budimpešta NEWLY RENOVATED, 3 BEDROOM APARTMENT IN THE CENTRE
21. 5. – 19. 6. (29 noći)
47 EUR / noć

1.584 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta WiFi 50/20 Mbps · Quiet apartman in the hearth of Budapest
1. 1. 2027 – 7. 1. 2027 (6 noći)
29 EUR / noć

197 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Hotelska soba u Budimpešta Loft room near the Opera, in the city center
Novi oglas
15. 6. – 28. 6. (13 noći)
18 EUR / noć

274 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
31. 5. – 29. 6. (29 noći)
15 EUR / noć

505 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 500/100 Mbps · Cozy 40 m2 apartment with AC at Moricz district 11
1. 8. – 20. 8. (19 noći)
28 EUR / noć

605 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta Room in a 3 bedroom shared apartment in Budapest
2. 6. – 31. 7. (59 noći)
13 EUR / noć

852 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta WiFi 100/50 Mbps · Mezzanine Studio with AC at National Theatre (5)
21. 5. – 9. 6. (19 noći)
25 EUR / noć

552 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta WiFi 100/49 Mbps · Mezzanine Studio with AC at National Theatre (4)
21. 5. – 9. 6. (19 noći)
25 EUR / noć

552 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta WiFi 250/20 Mbps · Quiet modern studio at the safe central Buda
8. 3. 2027 – 6. 4. 2027 (29 noći)
22 EUR 21 EUR / noć

712 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 500/200 Mbps · Stylish Apartment near Opera with Private Terrace
Novi oglas
5. 6. – 4. 7. (29 noći)
62 EUR / noć

2.069 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
2% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 30/30 Mbps · 1 Bedroom flat with huge sunny terrace
1. 11. – 30. 11. (29 noći)
27 EUR 26 EUR / noć

874 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 250/20 Mbps · Gallery flat in Party district
21. 11. 2027 – 4. 12. 2027 (13 noći)
27 EUR / noć

409 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Budimpešta Elegant apartment in city centre district VI.
Novi oglas
21. 5. – 19. 7. (59 noći)