Popisi stanova

741 nevjerojatni oglas čeka nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Paulay Ede Apartment
1. 6. – 29. 8. (89 noći)
47 EUR / noć

4.728 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta 2 bedrooms apartment
8. 6. – 21. 6. (13 noći)
112 EUR / noć

1.673 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 250/25 Mbps · FEEL HOME SUPERIOR with BALCONY private PARKING
27. 7. – 9. 8. (13 noći)
112 EUR 95 EUR / noć

1.423 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 487/40 Mbps · Corporate-Ready Loft near Andrássy&Heroes’ Square
1. 4. 2027 – 5. 4. 2027 (4 noći)
60 EUR 54 EUR / noć

248 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Privatna soba u Budimpešta WiFi 350/30 Mbps · Soroksári ú 38 - room no4
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
17 EUR / noć

254 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Privatna soba u Budimpešta WiFi 350/30 Mbps · Soroksári ú 38 - room no2
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
18 EUR / noć

269 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 500/100 Mbps · Budapest Downtown
1. 9. – 5. 9. (4 noći)
67 EUR / noć

309 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Sunny Rooftop Terrace apartment
15. 5. – 12. 8. (89 noći)
52 EUR / noć

5.238 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 500/50 Mbps · Roustic Boutique Apartman
1. 1. 2028 – 30. 1. 2028 (29 noći)
35 EUR 31 EUR / noć

1.036 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Budimpešta WiFi 1000/1000 Mbps · Top floor, river view, new & central
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
79 EUR / noć

2.650 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
162 EUR / noć

746 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta WiFi 300/300 Mbps · Bihari utca 22 - Room3 - at WESTEND City Center
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
23 EUR / noć

344 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 250/25 Mbps · FEEL HOME DELUXE with private PARKING
14. 6. – 13. 7. (29 noći)
65 EUR 62 EUR / noć

2.053 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Bárka Home Budapest accommodation
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
98 EUR 88 EUR / noć

406 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta WiFi 300/300 Mbps · Szív utca 12 - Room 3 - at Andrassy Street
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
35 EUR 32 EUR / noć

471 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta WiFi 300/300 Mbps · Bihari János u 22. – ROOM 4
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
22 EUR 18 EUR / noć

263 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Pročitajte ugovor o najmu unaprijed
Možete pročitati tekst ugovora o najmu prije nego što napravite zahtjev za rezervaciju za svaku ponudu. Odvojite trenutak da ga pročitate, napisali smo ga što jednostavnije.
Stan u Budimpešta Luxurious 3 BR+2 Baths+Living Room in Liszt F. ter
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
68 EUR / noć

2.253 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Budimpešta WiFi 600/400 Mbps · COSY&CHIC APARTMENT IN THE HEART OF THE CENTER A/C
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
42 EUR 40 EUR / noć

1.339 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Ultra-Modern Loft Apartment with Gallery, Quiet Co
21. 6. – 18. 9. (89 noći)
39 EUR 35 EUR / noć

3.494 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits