Popisi stanova

343 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Budimpešta WiFi 1000/800 Mbps · Nagyon igényes lakás kitűnő helyen
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
24.962 EUR / noć

114.829 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta WiFi 300/300 Mbps · Balassi Bálint 9 - Room 1
Novi oglas
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
20 EUR / noć

299 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Loft u Budimpešta WiFi 1000/1000 Mbps · Vibrant Turn of the Century Apartment AC @Opera
30. 5. – 28. 6. (29 noći)
55 EUR 50 EUR / noć

1.652 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Loft u Budimpešta WiFi 1000/1000 Mbps · Ample Industrial Historical Studio Loft AC @Opera
9. 7. – 7. 8. (29 noći)
53 EUR 48 EUR / noć

1.601 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Budimpešta WiFi 1000/1000 Mbps · Soft Industrial StudioLoft AC Walk anywhere @Opera
23. 5. 2027 – 21. 6. 2027 (29 noći)
48 EUR 43 EUR / noć

1.434 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 500/500 Mbps · Musicians Neighborhood in City Center Budapest
14. 9. – 13. 10. (29 noći)
48 EUR / noć

1.588 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Cosy apartment near to City Park&Puskas stadium
Novi oglas
28. 5. – 1. 6. (4 noći)
220 EUR / noć

1.012 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Budimpešta WiFi 1000/1000 Mbps · Small apartment, near Nyugati station
30. 1. 2028 – 28. 2. 2028 (29 noći)
28 EUR 26 EUR / noć

875 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 250/70 Mbps · Quiet Gem in the City Center (High-Speed WiFi)
2. 9. – 1. 10. (29 noći)
34 EUR 30 EUR / noć

1.014 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta Ó utca 43-49 #212
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
65 EUR / noć

2.167 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 1000/100 Mbps · Stylish home right in the heart of the city
23. 5. – 20. 8. (89 noći)
36 EUR 34 EUR / noć

3.383 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
Stan u Budimpešta Beautiful high ceiling palatial flat DT!
1. 6. – 5. 6. (4 noći)
127 EUR / noć

583 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Budimpešta WiFi 300/300 Mbps · Nagymező 29 - Room 1
1. 6. – 14. 6. (13 noći)
25 EUR / noć

374 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 350/250 Mbps · Caesar Residence - Titus
7. 9. – 20. 9. (13 noći)
34 EUR / noć

515 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budimpešta WiFi 350/250 Mbps · Caesar Residence - Claudius
7. 9. – 20. 9. (13 noći)
34 EUR / noć

515 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Budimpešta WiFi 500/100 Mbps · Spacious 45 sqm Apartment on Csengery Street
16. 6. – 13. 9. (89 noći)
40 EUR 38 EUR / noć

3.780 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
5% popusta!
Stan u Budimpešta WiFi 500/100 Mbps · Bright & Spacious Apartment Near the Parliament
25. 5. – 22. 8. (89 noći)
36 EUR 34 EUR / noć

3.427 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Parisien lifestyle
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
74 EUR / noć

2.462 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 80 Mbps · Modern Apartment With Garage
1. 6. – 30. 6. (29 noći)
53 EUR 47 EUR / noć

1.579 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta Liszt Ferenc Square Panorama Apt
7. 6. – 6. 7. (29 noći)
76 EUR / noć

2.537 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Budimpešta WiFi 360/31 Mbps · Modern Hideaway on Victor Hugo w AC by NW