Popisi stanova

182 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Bratislava WiFi 80/30 Mbps · Breathtaking Castle View-Modern Sky Park Apartment
2. 7. – 6. 7. (4 noći)
135 EUR / noć

621 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava WiFi 250/250 Mbps · Nový byt, parkovanie v garáži v rezidencii Matador
22. 5. – 26. 5. (4 noći)
65 EUR / noć

299 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava-Staré Mesto WiFi 250/250 Mbps · Modern cozy studio with a view of the castle in th
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
150 EUR 135 EUR / noć

622 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Bratislava WiFi 250/50 Mbps · Amazing view of the river Donau - Cute apartment
24. 5. – 28. 5. (4 noći)
65 EUR 59 EUR / noć

269 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava Bright 1‑Bedroom Apartment in Ruzinov
Novi oglas
1. 9. – 5. 9. (4 noći)
75 EUR / noć

345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava Sunny, fully air-conditioned flat - Kolowrat
23. 5. 2027 – 16. 5. 2028 (359 noći)
34 EUR / noć

12.811 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 330 EUR depozit
Stan u Bratislava WiFi 80/30 Mbps · Stylish 2BR Apartment in Old Town
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
165 EUR / noć

759 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava WiFi 80/30 Mbps · Luxury Riverside Studio at Eurovea
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
135 EUR / noć

621 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava WiFi 80/30 Mbps · Luxury Sky Park Apartment – Panoramic Castle Views
7. 6. – 11. 6. (4 noći)
135 EUR / noć

621 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava The Green Appartment Bratislava Old Town
Novi oglas
14. 7. – 27. 7. (13 noći)
99 EUR 89 EUR / noć

1.332 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava WiFi 500/200 Mbps · Moderan dvosoban stan u centru Bratislave
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
129 EUR / noć

593 EUR ukupno