Popisi stanova

1029 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Prague 2 WiFi 400/50 Mbps · Apartment Superior 55
18. 10. – 31. 10. (13 noći)
48 EUR 47 EUR / noć

710 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 20/7 Mbps · Quaint Comfortable Apartment in City Center
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
37 EUR / noć

553 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 20/8 Mbps · Quaint Sunny Apartment in Center
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
34 EUR / noć

512 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Prague 1 WiFi 50/10 Mbps · Pop Art Room III
16. 4. 2027 – 20. 4. 2027 (4 noći)
49 EUR / noć

227 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 20/8 Mbps · Quaint Colourful Apartment in City Center
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
41 EUR / noć

615 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 9 Apartment 1+kk, Prague - Vysočany, Freyova I.
22. 8. – 4. 9. (13 noći)
48 EUR / noć

723 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Prague 6 Deluxe Studio
Novi oglas
30. 8. – 3. 9. (4 noći)
63 EUR / noć

289 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 WiFi 500/500 Mbps · Nest • (garage parking place)
8. 6. – 12. 6. (4 noći)
103 EUR / noć

473 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Prague 5 Big bright room in 5 bedroom flatshare in Prague
26. 4. 2027 – 23. 8. 2027 (119 noći)
16 EUR / noć

2.160 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Prague 2 Lovely room w ensuite bathroom at Vinohrady
19. 8. – 17. 10. (59 noći)
42 EUR / noć

2.853 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Prague 2 Nice studio with a terrace
1. 1. 2027 – 14. 1. 2027 (13 noći)
66 EUR / noć

983 EUR ukupno

Stan u Prague 10 Basement studio - Prague 10
1. 5. 2028 – 14. 5. 2028 (13 noći)
19 EUR / noć

286 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 50/10 Mbps · Urban downtown studio
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
74 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 12/12 Mbps · Quaint Maid's Boudoir Apartment
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
27 EUR / noć

409 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 1 WiFi 19/9 Mbps · Quaint New Town Studio
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
27 EUR / noć

409 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Loft u Prague 1 WiFi 20/8 Mbps · Quaint Rustical Loft in the Center
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
25 EUR / noć

369 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Loft u Prague 1 WiFi 20/8 Mbps · Quaint Original Loft in the Center
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
27 EUR / noć

409 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Prague 1 WiFi 20/8 Mbps · Quaint Excelsior Room with bathroom, balcony & AC
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
27 EUR / noć

409 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 1 WiFi 20/8 Mbps · Quaint Apartment for Couples in City Center
10. 1. 2027 – 23. 1. 2027 (13 noći)
30 EUR / noć

451 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 2 WiFi 400/50 Mbps · Apartment Family 44
5. 7. – 18. 7. (13 noći)
96 EUR 95 EUR / noć

1.420 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 8 WiFi 100/10 Mbps · Sunny apartment with a garden near metro