Popisi stanova

988 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Stan u Prague 1 Luxurious apartment in the center
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
112 EUR / noć

516 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 4 Spacious flat 1 + 1 in RD Prague 4
1. 11. 2027 – 5. 11. 2027 (4 noći)
62 EUR / noć

283 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 6 WiFi 293/18 Mbps · Modern studio apartment in the heart of Dejvice
1. 1. 2028 – 10. 1. 2028 (9 noći)
82 EUR / noć

850 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 2 WiFi 322/49 Mbps · Vinohrady 1+1 | High Ground Floor
1. 9. – 5. 9. (4 noći)
95 EUR / noć

437 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 5 WiFi 250/100 Mbps · Downtown - 3 Room, 1,5 Bathroom, Kitchen
4. 1. 2027 – 17. 1. 2027 (13 noći)
144 EUR / noć

2.149 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 5 Studio in Prague 5
6. 8. – 10. 8. (4 noći)
698 EUR / noć

3.212 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Prague 1 WiFi 150/80 Mbps · Studio with PRIVATE bathroom
4. 1. 2027 – 17. 1. 2027 (13 noći)
34 EUR / noć

512 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Horoměřice WiFi 45/10 Mbps · Beautiful family house 15 min from metro
18. 8. – 31. 8. (13 noći)
92 EUR / noć

1.371 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Loft u Prague 4 Design loft B
4. 12. 2026 – 3. 3. 2027 (89 noći)
44 EUR 42 EUR / noć

4.181 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 WiFi 300/100 Mbps · Large apt. Center/Metro Best Location!
14. 9. – 12. 11. (59 noći)
90 EUR / noć

6.078 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 One bedroom apartment, Krakovská, Nové Město
14. 6. – 18. 6. (4 noći)
65 EUR / noć

297 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita

Prikaži više
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Studio u Prague 7 WiFi 600/600 Mbps · Cozy Sunny Stay with Balcony Views
30. 8. – 3. 9. (4 noći)
62 EUR / noć

283 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Prague 5 WiFi 250/250 Mbps · Stylish large apartment Prague 5
2. 9. – 1. 10. (29 noći)
75 EUR 71 EUR / noć

2.374 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 Lovely studio 35 sqm-Vinohrady area
1. 7. – 30. 7. (29 noći)
53 EUR / noć

1.776 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 2 WiFi 110/115 Mbps · Beautiful Studio Apartment next to Metro Station
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
83 EUR / noć

2.774 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 4 WiFi 100/20 Mbps · apartment balcony park view 1br close to Vysehrad
30. 5. – 12. 6. (13 noći)
69 EUR / noć

1.032 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Pročitajte ugovor o najmu unaprijed
Možete pročitati tekst ugovora o najmu prije nego što napravite zahtjev za rezervaciju za svaku ponudu. Odvojite trenutak da ga pročitate, napisali smo ga što jednostavnije.
Stan u Prague 4 NEW STUDIO-10 minutes Old Town, comfort and peace
11. 8. – 15. 8. (4 noći)
43 EUR / noć

195 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 5 WiFi 1000/1000 Mbps · Studio • Big Terrace •6 min. from the city center
1. 7. – 5. 7. (4 noći)
82 EUR / noć

378 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 8 WiFi 500/50 Mbps · Cozy romantic apartment near city centre
1. 9. – 14. 9. (13 noći)
55 EUR / noć

826 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prag WiFi 250/200 Mbps · Modern apartment with city view, 15 min to center
1. 6. – 30. 6. (29 noći)
64 EUR 57 EUR / noć

1.913 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits Provjereno od Flatia Flatio-provjereno
Stan u Prague 9 Apartment 1+kk, Prague - Vysočany, Freyova II.
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
48 EUR / noć

716 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 4 WiFi 30/28 Mbps · Design loft 5C
19. 10. – 16. 1. (89 noći)
41 EUR / noć

4.094 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Prague 8 WiFi 30/8 Mbps · Sunny studio in a house II
16. 9. – 14. 11. (59 noći)
25 EUR / noć

1.686 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 WiFi 41 Mbps · Studio apartment Zizkov
15. 6. – 28. 6. (13 noći)
70 EUR 56 EUR / noć

835 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 WiFi 56 Mbps · Studio apartment Zizkov
7. 7. – 20. 7. (13 noći)
70 EUR 56 EUR / noć

835 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Prague 10 WiFi 91/50 Mbps · 45 sqm bright room with shared bathroom
29. 6. – 12. 7. (13 noći)
1.232 EUR / noć

18.419 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Prague 2 WiFi 30/30 Mbps · Single or Double Studio Room 15
1. 8. – 14. 8. (13 noći)
62 EUR / noć

921 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
49 EUR / noć

737 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 Prostorný byt na Praze 3 v klidné části
18. 5. – 31. 5. (13 noći)
57 EUR 55 EUR / noć

817 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 100/50 Mbps · Apartment in Tyršova street
8. 6. – 6. 8. (59 noći)
41 EUR 40 EUR / noć

2.672 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 4 Cosy new studio near Vyšehrad, Prague 4
1. 2. 2027 – 14. 2. 2027 (13 noći)
49 EUR / noć

737 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Prague 8 Krasny bytik Karlinske namesti
7. 6. – 11. 6. (4 noći)
58 EUR / noć

264 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 6 WiFi 98/11 Mbps · Mirni stan u Hanspaulki s terasom
1. 7. – 14. 7. (13 noći)
55 EUR / noć

829 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 Lovely studio with balcony-Vinohrady area
1. 9. – 14. 9. (13 noći)
94 EUR / noć

1.406 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK
Postavke kolačića na Flatio

Koristimo kolačiće, uključujući kolačiće trećih strana, za upravljanje ovim tržištem s mjesečnim boravcima. Osim operativnih kolačića potrebnih za stvarno funkcioniranje Flatio, koristimo i preferencijalne, analitičke i marketinške kolačiće. Klikom na Prilagodite kolačiće, možete odlučiti o svakoj kategoriji ili odbiti sve kolačiće osim osnovnih. Osim toga, možete pročitati detaljne informacije na određenoj stranici posvećenoj privatnosti naših posjetitelja i klijenata.