Popisi stanova

314 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 1 Spacious apartment in Old Town - 3BD
20. 10. – 18. 11. (29 noći)
218 EUR / noć

7.266 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 Studio apartment IP Pavlova
22. 1. 2028 – 21. 3. 2028 (59 noći)
36 EUR / noć

2.432 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 Studio apartment with balcony
25. 8. 2027 – 23. 10. 2027 (59 noći)
35 EUR / noć

2.362 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 2 One-bedroom apartment number 15, Nové Město
3. 6. 2027 – 30. 9. 2027 (119 noći)
35 EUR 34 EUR / noć

4.551 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 2 WiFi 10/5 Mbps · A newly built studio flat (04/2024), Ječná st.
9. 9. – 22. 9. (13 noći)
33 EUR / noć

487 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
2% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 2 Charm Šafaříkova
11. 7. – 9. 8. (29 noći)
70 EUR 69 EUR / noć

2.287 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 Modern Central Apartment near Old Town
15. 5. – 13. 7. (59 noći)
81 EUR / noć

5.438 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 Charming Old Town Apartment Near Old Town Square,
16. 6. – 29. 6. (13 noći)
120 EUR / noć

1.800 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 1 The BEST place in Prague - Old Town
26. 7. – 24. 8. (29 noći)
103 EUR / noć

3.424 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 1 Nekazanka apartment
8. 6. – 12. 6. (4 noći)
103 EUR / noć

473 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 130m2 mezonet apartment 4+1IPPavlova with terrace
26. 1. 2028 – 24. 2. 2028 (29 noći)
80 EUR / noć

2.653 EUR ukupno

Stan u Prague 2 One-bedroom apartment number 11, Nové Město
1. 12. 2027 – 28. 2. 2028 (89 noći)
40 EUR / noć

3.995 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 1000/1000 Mbps · Imperial deluxe suite
16. 5. 2027 – 20. 5. 2027 (4 noći)
192 EUR / noć

881 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 MA31-Modern 3Bedroom Apartment | Center
11. 6. – 10. 7. (29 noći)
210 EUR 189 EUR / noć

6.310 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 1 D&D Apartment – Modern Apartment in the Heart of P