Popisi stanova

202 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 2 WiFi 400/50 Mbps · Apartment Family 44
5. 7. – 18. 7. (13 noći)
96 EUR 95 EUR / noć

1.418 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 3 Bez Wi-Fi · Utulný byt 1+1 na Žižkově
6. 6. – 10. 6. (4 noći)
74 EUR / noć

340 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 WiFi 58 Mbps · Comfy studio in Žižkov district
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
66 EUR / noć

302 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 1 WiFi 10/6 Mbps · Fully furnished apartment in Prague 2, Vinohrady
8. 6. – 21. 6. (13 noći)
85 EUR / noć

1.271 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 3 WiFi 50/20 Mbps · Fun + Easy in the Center of Prague
Novi oglas
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
56 EUR / noć

258 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 2 Blueground | Vinohrady, balcony, ID89
29. 7. – 27. 8. (29 noći)
158 EUR 155 EUR / noć

5.154 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 8 WiFi 50/10 Mbps · Boutique Loft in Vibrant Karlin
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
103 EUR / noć

473 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 2 Modern Apartment in a Quiet Yet Central Location
2. 6. – 15. 6. (13 noći)
76 EUR / noć

1.129 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 2 WiFi 500/500 Mbps · Brand new studio with balcony - heart of Vinohrady
24. 8. – 22. 9. (29 noći)
43 EUR / noć

1.424 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Prague 3 WiFi 92/15 Mbps · Apartment VERA Prague
23. 8. – 5. 9. (13 noći)
103 EUR / noć

1.535 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 2 WiFi 400/50 Mbps · Apartment Studio 51
15. 11. – 28. 11. (13 noći)
48 EUR 48 EUR / noć

713 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Prague 2 WiFi 400/50 Mbps · Apartment Deluxe 56
13. 12. – 26. 12. (13 noći)
68 EUR 68 EUR / noć

1.013 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Prague 10 WiFi 100/100 Mbps · LimeWash 5 Designer Suite
1. 11. – 14. 11. (13 noći)
99 EUR / noć

1.482 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita