Popisi stanova

54 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
Stan u London WiFi 50/20 Mbps · Architect’s Luxe Oasis: Garden and Private Studio
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
161 EUR / noć

2.413 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u London WiFi 50/20 Mbps · Architect’s Loft Retreat
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
136 EUR / noć

4.551 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u London WiFi 25/25 Mbps · Comfortable 2-Bed Apartment Near Brixton
31. 8. – 29. 9. (29 noći)
189 EUR 180 EUR / noć

6.002 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u London Vauxhall Deluxe Two Bedroom
16. 9. – 14. 3. (179 noći)
256 EUR / noć

49.642 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 650 GBP depozit
+ Stay Benefits StayProtection
Stan u London King's Cross Executive Two Bedroom
5. 6. – 1. 12. (179 noći)
258 EUR / noć

49.941 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 660 GBP depozit
+ Stay Benefits StayProtection
Stan u Lion King's Cross Superior One Bedroom
7. 9. – 5. 3. (179 noći)
217 EUR / noć

42.075 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 550 GBP depozit
+ Stay Benefits StayProtection
Stan u London King's Cross Executive One Bedroom
15. 8. – 10. 2. (179 noći)
215 EUR / noć

41.641 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 550 GBP depozit
Stan u London Vauxhall Manhattan One Bedroom
23. 5. – 18. 11. (179 noći)
215 EUR / noć

41.544 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 550 GBP depozit
Stan u London Vauxhall Deluxe One Bedroom
20. 5. – 15. 11. (179 noći)
214 EUR / noć

41.521 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 550 GBP depozit
Stan u London Vauxhall Standard Two Bedroom Apartment
5. 6. – 1. 12. (179 noći)
234 EUR / noć

45.249 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 598 GBP depozit
Stan u London Warren Street Executive Two Bedroom
18. 8. – 13. 2. (179 noći)
262 EUR / noć

50.817 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · 670 GBP depozit

Prikaži više
10% popusta!
Kuća u Greater London WiFi 99/50 Mbps · Family-Friendly 3-Bed Haven in Northolt w/Parking
1. 1. 2028 – 14. 1. 2028 (13 noći)
185 EUR 167 EUR / noć

2.490 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Kuća u Twickenham WiFi 99/50 Mbps · Powder Mill Retreat - 2BR Modern Flat for 4
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
175 EUR 158 EUR / noć

2.355 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u London WiFi 99/50 Mbps · Spacious 2BR Ground-Floor Flat w/ Free Parking | P
21. 4. 2027 – 4. 5. 2027 (13 noći)
150 EUR 135 EUR / noć

2.018 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Hayes WiFi 50/50 Mbps · London Penthouse Flat. Sleeps 5 Long stay discount
21. 5. – 3. 6. (13 noći)
220 EUR / noć

3.289 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Kuća u London WiFi 99/50 Mbps · Bright and Cosy South London 2BR House with Garden
23. 6. – 6. 7. (13 noći)
220 EUR 198 EUR / noć

2.960 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Pročitajte ugovor o najmu unaprijed
Možete pročitati tekst ugovora o najmu prije nego što napravite zahtjev za rezervaciju za svaku ponudu. Odvojite trenutak da ga pročitate, napisali smo ga što jednostavnije.
+ Stay Benefits StayProtection
Stan u Greater London WiFi 99/50 Mbps · Modern 3BR London Apartment with Stunning Views
11. 4. 2027 – 24. 4. 2027 (13 noći)
197 EUR / noć

2.945 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Ruislip WiFi 99/50 Mbps · Cozy Northolt Hideaway 1BR FREE Wifi StreetParking
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
110 EUR / noć

1.645 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Kuća u Egham WiFi 99/50 Mbps · Newly Renovated Modern 3BR Home Near the River
6. 6. – 19. 6. (13 noći)
165 EUR 149 EUR / noć

2.221 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u London WiFi 99/50 Mbps · Next to Hammersmith Apollo + Tube | Top Location
8. 7. – 21. 7. (13 noći)
290 EUR 261 EUR / noć

3.902 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK
Postavke kolačića na Flatio

Koristimo kolačiće, uključujući kolačiće trećih strana, za upravljanje ovim tržištem s mjesečnim boravcima. Osim operativnih kolačića potrebnih za stvarno funkcioniranje Flatio, koristimo i preferencijalne, analitičke i marketinške kolačiće. Klikom na Prilagodite kolačiće, možete odlučiti o svakoj kategoriji ili odbiti sve kolačiće osim osnovnih. Osim toga, možete pročitati detaljne informacije na određenoj stranici posvećenoj privatnosti naših posjetitelja i klijenata.