Jeftini smještaj u Albanija - Flatio
Filteri

Iznajmljivanje stanova, kuća i privatnih soba - Albanija

132 nevjerojatna oglasa čekaju nove stanare.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana Guest House in Tirana
26. 5. – 30. 5. (4 noći)
20 EUR / noć

92 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Korča WiFi 90/85 Mbps · Korca Lux Apartment & Rooms
24. 5. – 28. 5. (4 noći)
75 EUR / noć

345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valona Vila Rina at Aquamarine Residence
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
61 EUR / noć

2.030 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Tirana WiFi 300/300 Mbps · Apartment of 58 m square
1. 6. – 5. 6. (4 noći)
29 EUR / noć

135 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Penthouse u Korča WiFi 50 Mbps · Vila Sonnet in the center of Korca
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Korča WiFi 60/30 Mbps · Serenade Apartment
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
100 EUR 90 EUR / noć

414 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Valona WiFi 200/100 Mbps · Studio/Kitchen/Parking–5 min walk to Lungomare
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
22 EUR / noć

329 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Drač WiFi 512/512 Mbps · Happy Beach Apartment in Golem
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana the introvert's den
31. 5. – 4. 6. (4 noći)
51 EUR / noć

236 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Tirana WiFi 50/20 Mbps · City Block - Komuna
3. 3. 2027 – 16. 3. 2027 (13 noći)
60 EUR / noć

897 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana WiFi 100/100 Mbps · 1+1 New apartment
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Berat Ambel’s place - Luxury and cosy apartment
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
45 EUR / noć

207 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Berat Bliss Apartment in Berat
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
35 EUR / noć

161 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana WiFi 85/30 Mbps · City Block Wilson - Free Parking
11. 10. – 24. 10. (13 noći)
129 EUR / noć

1.929 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Valona WiFi 121/70 Mbps · Roshel's cozy apartment
16. 5. – 29. 5. (13 noći)
27 EUR / noć

399 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana WiFi 500/200 Mbps · WE LOVE TIRANA Central Apartments Blloku 03
14. 6. – 18. 6. (4 noći)
60 EUR / noć

277 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Nema plaćanja prije potpisivanja
Korištenje Flatia je sigurno. Dok najmodavac ne odobri vašu rezervaciju i oboje ne potpišete ugovor o najmu, ne plaćate ništa.
Vila u Korča WiFi 100/100 Mbps · Stunning Villa in the Center of Korca!!
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
200 EUR / noć

920 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Kuća u Skadar Holiday home
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
30 EUR / noć

138 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Tirana WiFi 50/20 Mbps · Natures Haven Apartment Tirana
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
47 EUR / noć

215 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Drač Adriatic Sun Apartment
1. 1. 2027 – 30. 1. 2027 (29 noći)
20 EUR 18 EUR / noć

600 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Golem WiFi 100/20 Mbps · Spacious 2-Bedroom Apartment with Sea View – Ideal
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
17 EUR / noć

250 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana WiFi 500/200 Mbps · WE LOVE TIRANA Central Apartments Blloku 02
17. 5. – 21. 5. (4 noći)
43 EUR / noć

199 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
14. 6. – 18. 6. (4 noći)
55 EUR / noć

254 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Tirana WiFi 200/50 Mbps · Beach Apartment Shengjin
16. 5. – 20. 5. (4 noći)
35 EUR / noć

161 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Tirana WiFi 55/10 Mbps · Tirana Cozy Room at the Villa
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana WiFi 100/30 Mbps · Cozy Apartment Tirana 100 mbs internet
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
40 EUR / noć

184 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Tirana Modern place-perfect Getaway
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
30 EUR / noć

138 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Drač Teo's Apartment
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
22 EUR / noć

100 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Sarandë WiFi 50/29 Mbps · Deluxe Triple Studio near the beach
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
35 EUR / noć

161 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Stan u Tirana WiFi 300/50 Mbps · Sunny flat in the center of Tirana
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
37 EUR / noć

169 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Golem WiFi 125/36 Mbps · Sunny apartment on the beach of Golem
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
41 EUR 37 EUR / noć

1.218 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Tirana WiFi 500/50 Mbps · Old Pazar Home
15. 5. – 28. 5. (13 noći)