Jeftini smještaj u Bratislava, Slovačka - Flatio
Filteri

Iznajmljivanje stanova, kuća i privatnih soba - Bratislava - Slovačka

156 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
15% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Bratislava WiFi 500/100 Mbps · Spacious and bright two-bedroom apartment
15. 6. – 21. 6. (6 noći)
62 EUR 53 EUR / noć

364 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava WiFi 300/150 Mbps · 1 room AC apartment, balcony, Metropolis
15. 5. 2027 – 19. 5. 2027 (4 noći)
85 EUR / noć

391 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava WiFi 300/150 Mbps · Air conditioned 2 room Apartment Vienna Gate, 4
15. 5. 2027 – 19. 5. 2027 (4 noći)
55 EUR / noć

253 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Bratislava WiFi 300/147 Mbps · Air conditioned Studio Apartment Vienna Gate, 3
15. 5. 2027 – 19. 5. 2027 (4 noći)
44 EUR / noć

202 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Bratislava Air conditioned Studio Apartment Vienna Gate, 2
15. 5. 2027 – 19. 5. 2027 (4 noći)
44 EUR / noć

202 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bratislava WiFi 300/150 Mbps · 2 bedroom apartment with terrace in Eurovea Tower
15. 5. 2027 – 19. 5. 2027 (4 noći)
140 EUR / noć

644 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava Relax apartment
14. 5. – 18. 5. (4 noći)
73 EUR / noć

336 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Bratislava Destiny apartment
14. 5. – 18. 5. (4 noći)
66 EUR / noć

305 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Bratislava WiFi 473/473 Mbps · Andy's apartment in downtown Metropolis - PARKING
2. 6. – 6. 6. (4 noći)
133 EUR 120 EUR / noć

551 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Bratislava WiFi 600/60 Mbps · New Bright & Quiet Central Studio – Top Floor
31. 5. – 13. 6. (13 noći)
110 EUR 105 EUR / noć

1.563 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
7% popusta!
Stan u Bratislava WiFi 100/150 Mbps · Vysoka Apartments