Jeftini smještaj u Italija - Flatio
Filteri

Iznajmljivanje stanova, kuća i privatnih soba - Italija

228 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
10% popusta!
Stan u Torino Casa Eleganza - Torino City Center Suite
Novi oglas
30. 6. – 4. 7. (4 noći)
170 EUR 153 EUR / noć

704 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Stan u Torino WiFi 1000/500 Mbps · Appartamento fronte Università Campus Luigi E.
Novi oglas
14. 12. 2026 – 12. 1. 2027 (29 noći)
32 EUR 30 EUR / noć

1.004 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
28% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Monopoli WiFi 1900/130 Mbps · Cozy Apartment in Monopoli for Remote Work
Novi oglas
9. 10. – 22. 10. (13 noći)
120 EUR 86 EUR / noć

1.291 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Kuća u Galatina WiFi 300/100 Mbps · Palazzo Andriani - Elevated Living in Puglia
13. 9. – 11. 11. (59 noći)
159 EUR 143 EUR / noć

9.645 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Rim WiFi 1000/200 Mbps · Apartment near the Center and Coloseum
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
65 EUR / noć

299 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Taranto WiFi 39/14 Mbps · Appartamento Dune del Salento
18. 10. – 31. 10. (13 noći)
67 EUR / noć

997 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Livorno WiFi 39/14 Mbps · Sunny Cove Livorno
1. 8. – 14. 8. (13 noći)
53 EUR 51 EUR / noć

758 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Milano WiFi 1000/300 Mbps · Apartment with character in the heart of P.Venezia
Novi oglas
28. 5. – 25. 8. (89 noći)
99 EUR / noć

9.968 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Palermo Cozy apartment in the Heart of the City
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
30 EUR / noć

443 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Milazzo WiFi 580/370 Mbps · Apartment for 5 - two minutes walking to the beach
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
28 EUR / noć

945 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Bologna Sublime 1-bedroom duplex near S.Stefano
1. 6. – 29. 8. (89 noći)
47 EUR 45 EUR / noć

4.494 EUR ukupno

Studio u Bologna Lovely, cozy, well equipped studio in the centre
1. 7. – 27. 11. (149 noći)
50 EUR / noć

8.220 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
24. 5. – 22. 6. (29 noći)
28 EUR 25 EUR / noć

845 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Irsina WiFi 52/19 Mbps · Casa Felemia – Remote Work & Slow Living
26. 5. – 30. 5. (4 noći)
30 EUR / noć

138 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Chianchitta WiFi 115/117 Mbps · Casa dei Fiori
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
25 EUR / noć

825 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
12% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Acireale WiFi 15/15 Mbps · apartment in the center of Acireale, Catania
23. 5. – 5. 6. (13 noći)
50 EUR 44 EUR / noć

658 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Ne morate platiti depozit

Rezervacijom putem Flatio-a, štedite novac! Naši najmodavci ne mogu zahtijevati sigurnosni depozit za boravke kraće od 180 dana (6 mjeseci).

Stan u Rim WiFi 5/3 Mbps · 1 km from St.Peter's,peace and relax
24. 5. 2027 – 6. 6. 2027 (13 noći)
118 EUR 107 EUR / noć

1.594 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Kuća u Noto WiFi 10/5 Mbps · Independent apartment with terrace in nature
28. 6. – 2. 7. (4 noći)
95 EUR 86 EUR / noć

393 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Rim WiFi 100/20 Mbps · Design Patio Apartment in Central Rome
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
59 EUR / noć

1.955 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
25. 5. – 23. 6. (29 noći)
32 EUR / noć

1.057 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Privatna soba u Trst Private room available in a shared apartment
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
33 EUR / noć

1.104 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Milazzo WiFi 580/370 Mbps · Independent apartment 5 minutes to the beach
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
30 EUR / noć

1.006 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Rim Apartment in Villa Liberty 1929
23. 5. – 19. 9. (119 noći)
74 EUR 67 EUR / noć

8.848 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Cagliari Modern Flat with private terrace- near beach
1. 10. – 5. 10. (4 noći)
79 EUR / noć

363 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Milano Bez Wi-Fi · LUXURY COLLECTION_New apartment with amazin
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
80 EUR 76 EUR / noć

2.541 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Sedriano WiFi 68/68 Mbps · Friendly Home angolo di pace a due passi da Milano
3. 6. – 7. 6. (4 noći)
130 EUR 117 EUR / noć

538 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Vikendica u Algero Authentic rural experience in Sardinia
1. 6. – 5. 6. (4 noći)
140 EUR 126 EUR / noć

580 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Kuća u Ripa- Pozzi-Ponterosso WiFi 42/40 Mbps · Versilia Olive Residence: Your Tuscan Remote Work
4. 9. – 3. 10. (29 noći)
55 EUR 49 EUR / noć

1.639 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
25% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Vila u Tuturano Quiet base near Salento beaches + airport
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
100 EUR 75 EUR / noć

345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Milazzo WiFi 580/370 Mbps · Apartment 2 minutes walking from the beach
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
27 EUR / noć

889 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Novi oglas
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
30 EUR / noć

990 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Giovinazzo WiFi 100/80 Mbps · Historic Apartment in Apulia - Italy
23. 5. – 21. 6. (29 noći)
51 EUR 49 EUR / noć

1.622 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse u Milano WiFi 2500/2500 Mbps · NOLO93 – Miran dizajnerski potkrovni stan u NoLo
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
83 EUR 75 EUR / noć

2.501 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Cosenza Modern & quiet apartment with sea view
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
15 EUR / noć

500 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK
Postavke kolačića na Flatio

Koristimo kolačiće, uključujući kolačiće trećih strana, za upravljanje ovim tržištem s mjesečnim boravcima. Osim operativnih kolačića potrebnih za stvarno funkcioniranje Flatio, koristimo i preferencijalne, analitičke i marketinške kolačiće. Klikom na Prilagodite kolačiće, možete odlučiti o svakoj kategoriji ili odbiti sve kolačiće osim osnovnih. Osim toga, možete pročitati detaljne informacije na određenoj stranici posvećenoj privatnosti naših posjetitelja i klijenata.