Jeftini smještaj u Poljska - Flatio
Filteri

Iznajmljivanje stanova, kuća i privatnih soba - Poljska

845 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
Ponuda dana
Stan u Varšava WiFi 100/20 Mbps · Expo Apartment Brylowska (Warsaw West Station)
14. 6. – 18. 6. (4 noći)
43 EUR / noć

195 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Ponuda dana
Studio u Varšava WiFi 300 Mbps · Cozy & big studio at Praga, Warsaw
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
32 EUR / noć

1.064 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Krakov WiFi 300/300 Mbps · Bright, Quiet & Cozy - ALL Utilities Included
1. 7. – 29. 8. (59 noći)
45 EUR / noć

3.017 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Varšava WiFi 100/20 Mbps · Downtown Apartment Giełdowa (Metro Daszyńskiego)
28. 5. – 1. 6. (4 noći)
47 EUR / noć

217 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Bjelistok WiFi 100/20 Mbps · Downtown Apartment Malmeda (Kościuszko Square)
17. 6. – 21. 6. (4 noći)
26 EUR / noć

120 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Varšava WiFi 150/30 Mbps · QUIET SUNNY STUDIO NEAR METRO AND CENTER
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
1.416 EUR / noć

21.167 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Varšava Silver House - New York in the heart of Warsaw
21. 6. – 25. 6. (4 noći)
118 EUR / noć

543 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Varšava Three-bedroom apartment, Miodowa 23/36
1. 3. 2027 – 30. 3. 2027 (29 noći)
55 EUR / noć

1.837 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Varšava Super central, cozy Warsaw apartmet
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
52 EUR / noć

239 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Varšava VITALIA APARTMENTS BOBROWIECKA - ROOMS FOR RENT
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
95 EUR / noć

435 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Krakov WiFi 130/126 Mbps · NEW COZY APARTMENT IN GREEN QUIET AREA RACŁAWICKA
Novi oglas
7. 7. – 11. 7. (4 noći)
45 EUR / noć

207 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Varšava WiFi 600 Mbps · Cozy room with a big cospace living room Wilanów
30. 6. – 29. 7. (29 noći)
24 EUR 22 EUR / noć

733 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Varšava WiFi 150 Mbps · Apartment close to Łazienki Park family-friendly
22. 5. – 26. 5. (4 noći)
83 EUR 74 EUR / noć

342 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection Provjereno od strane stanara Stanar-provjereno
Stan u Varšava WiFi 300/25 Mbps · Sunny studio with great view and AC
1. 7. – 28. 9. (89 noći)
37 EUR / noć

3.664 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Gdanjsk Studio apartment, Sienna Grobla 6A/4
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
33 EUR / noć

1.099 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Wrocław WiFi 311/176 Mbps · Perfectly Located: Work, Shop, Live in Wroclaw
28. 5. – 10. 6. (13 noći)
46 EUR / noć

686 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Ne morate platiti depozit

Rezervacijom putem Flatio-a, štedite novac! Naši najmodavci ne mogu zahtijevati sigurnosni depozit za boravke kraće od 180 dana (6 mjeseci).

15% popusta!
Stan u Krakov Premium Duplex Loft-Stare Podgórze by Vistula, AC
Novi oglas
1. 10. – 30. 10. (29 noći)
53 EUR 45 EUR / noć

1.494 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Wrocław One-bedroom apartment, Kościuszki 142A/2
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
44 EUR / noć

1.465 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Varšava Two-bedroom apartment, Prosta 69A/45
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
69 EUR / noć

2.307 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Gdanjsk Studio apartment, Chmielna 109C/206
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
33 EUR / noć

1.099 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Katowice Stunning Studio in Katowice
15. 5. – 10. 11. (179 noći)
28 EUR / noć

5.401 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Hotelska soba u Korczyna WiFi 100/70 Mbps · A quiet place to work with comfortable facilities
Novi oglas
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
92 EUR 83 EUR / noć

381 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
7% popusta!
Stan u Varšava Spacious Apartment Bruna near Pole Mokotowskie
Novi oglas
19. 7. – 1. 8. (13 noći)
75 EUR 70 EUR / noć

1.040 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Wrocław Studio apartment, Grabiszyńska 9/188
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
37 EUR / noć

1.221 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
7% popusta!
Stan u Varšava Sierpińskiego with balcony near Park Szczęśliwicki
Novi oglas
22. 5. – 4. 6. (13 noći)
57 EUR 53 EUR / noć

787 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Varšava WiFi 300/25 Mbps · Spacious studio next to metro
1. 10. – 29. 12. (89 noći)
37 EUR 31 EUR / noć

3.118 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Varšava WiFi 1000/200 Mbps · Ruby House Warsaw
23. 5. – 27. 5. (4 noći)
98 EUR / noć

452 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Gdanjsk One-bedroom apartment, Emilii Plater 10/3
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
41 EUR / noć

1.384 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Varšava One-bedroom apartment, Żółwia 14/28
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
69 EUR / noć

2.307 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Krakov Studio apartment, Rajska 10/10
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
35 EUR / noć

1.167 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Privatna soba u Wrocław WiFi 320/140 Mbps · RESIDENCE COLIVING RENOMA - center of Wroclaw
6. 6. 2027 – 4. 8. 2027 (59 noći)
13 EUR / noć

876 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Krakov Studio apartment, Szpitalna 20/22/1
1. 9. – 30. 9. (29 noći)
35 EUR / noć

1.167 EUR ukupno