Jeftini smještaj u Santa Marta, Kolumbija - Flatio
Filteri

Iznajmljivanje stanova, kuća i privatnih soba - Santa Marta - Kolumbija

10 nevjerojatnih oglasa čekaju nove stanare.
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Santa Marta Encantador Apto. Clásico en Bell
Novi oglas
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
23 EUR 21 EUR / noć

690 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
5% popusta!
Studio u Santa Marta WiFi 1/1 Mbps · Planta 13·Vistas Mar y Montaña·Piscina·2 min Playa
Novi oglas
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
90 EUR 86 EUR / noć

393 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Santa Marta WiFi 50/1000 Mbps · Apto en resort exclusivo frente al mar
15. 5. – 28. 5. (13 noći)
30 EUR / noć

449 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Santa Marta Ocean View Secluded Cabin
23. 10. – 27. 10. (4 noći)
14 EUR / noć

64 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Santa Marta WiFi 22/13 Mbps · Cozy nature cabin near Caribbean beach
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
22 EUR / noć

100 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
7% popusta!
Stan u Santa Marta WiFi 900/700 Mbps · Novi Resort Apartman: Spa, Bazeni, Kino & Coworkin
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
89 EUR 83 EUR / noć

381 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Santa Marta Furnished apartment in a design-led building
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
58 EUR / noć

266 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Santa Marta Beachfront 4BR Luxury Apt
15. 5. – 13. 6. (29 noći)
132 EUR 125 EUR / noć

4.178 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Santa Marta WiFi 440/590 Mbps · Three bedroom apartment near the beach
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
55 EUR / noć

253 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Santa Marta 3BR Near Beach | Work & Relax
15. 5. – 19. 5. (4 noći)
90 EUR 81 EUR / noć

373 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
OK