Popisi stanova

11051 nevjerojatni oglas čeka nove stanare.
Privatna soba u Barcelona, Španjolska Habitacion Luminosa en Barcelona Centro
18. 5. – 19. 6. (32 noći)
24 EUR / noć

875 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Lisabon, Portugal AlfamaKey 6 of 6 - BLUE and POETIC TILES in LISBON
18. 5. – 16. 6. (29 noći)
100 EUR / noć

3.337 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Beč, Austrija WG-Zimmer,U1-Reumannplatz und Hauptbahnhof nah.
18. 5. – 16. 6. (29 noći)
23 EUR / noć

781 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection
Privatna soba u Varšava, Poljska WiFi 70/40 Mbps · BIG ROOM TO RENT - Cyrkowa Street 6 in Warsaw
18. 5. – 16. 6. (29 noći)
18 EUR / noć

613 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Stan u Calonge, Španjolska WiFi 1000/1000 Mbps · Seafront Apt Torre Valentina
19. 5. 2027 – 17. 6. 2027 (29 noći)
59 EUR 53 EUR / noć

1.784 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Tinos, Grčka WiFi 50/50 Mbps · ArtHaus Tinos Work, Dream & Create by the Aegean
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
90 EUR 81 EUR / noć

373 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
Kuća u Azeitão, Portugal WiFi 1000/400 Mbps · Arrábida Nature Retreat – Charming house
26. 5. – 30. 5. (4 noći)
90 EUR 81 EUR / noć

373 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon, Portugal WiFi 179/150 Mbps · 🌿 Estefania Designer 4-Bed Apt w/ Magical Garden
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
175 EUR / noć

805 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Águeda, Portugal WiFi 400/40 Mbps · A refuge in the Caramulo Mountains
18. 5. – 31. 5. (13 noći)
43 EUR / noć

647 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
150 EUR / noć

690 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
100 EUR / noć

460 EUR ukupno

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Benaharáfe, Španjolska WiFi 200/182 Mbps · Benajarafe Coast Paradise
18. 5. – 16. 6. (29 noći)
68 EUR 61 EUR / noć

2.037 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
10% popusta!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Malmö, Švedska WiFi 395/426 Mbps · Design apartment close to city center & beach
1. 9. – 29. 12. (119 noći)
63 EUR 56 EUR / noć

7.466 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Studio u Portimão, Portugal WiFi 25/10 Mbps · Studio u Portimãu
20. 5. – 24. 5. (4 noći)
41 EUR / noć

189 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Studio u Portimão, Portugal WiFi 25/10 Mbps · Studio Plaža Rocha
21. 5. – 25. 5. (4 noći)
50 EUR / noć

230 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Budva, Crna Gora DVOIPOSOBAN APARTMAN (82 m²) U BEČIĆIMA, BUDVA
17. 10. – 15. 11. (29 noći)
58 EUR / noć

1.922 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Zašto Flatio?
Pročitajte ugovor o najmu unaprijed
Možete pročitati tekst ugovora o najmu prije nego što napravite zahtjev za rezervaciju za svaku ponudu. Odvojite trenutak da ga pročitate, napisali smo ga što jednostavnije.
10% popusta!
24. 5. – 28. 5. (4 noći)
200 EUR 180 EUR / noć

828 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Beč, Austrija WiFi 600/50 Mbps · Elegantly furnished apartment in quiet area
1. 6. – 30. 6. (29 noći)
47 EUR / noć

1.576 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Funchal, Portugal WiFi 35/31 Mbps · Alojamento em Câmara de Lobos
1. 10. – 5. 10. (4 noći)
75 EUR / noć

345 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Palma, Španjolska WiFi 97/214 Mbps · Habitación en Palma 2
24. 5. – 28. 5. (4 noći)
83 EUR / noć

382 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Bungalov u Playa de las Américas, Španjolska WiFi 600/600 Mbps · Chalet Adosado
18. 5. – 22. 5. (4 noći)
67 EUR / noć

307 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
25. 5. – 29. 5. (4 noći)
90 EUR / noć

414 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Privatna soba u Las Palmas de Gran Canaria, Španjolska WiFi 1000/1000 Mbps · Coliving Casa Alsatia Room 8 - Alsace
18. 5. – 31. 5. (13 noći)
47 EUR / noć

698 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u Split, Hrvatska “Stylish 2 BR Retreat on Split’s Seaside Riva“
8. 11. – 21. 11. (13 noći)
51 EUR / noć

762 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
18. 5. – 31. 5. (13 noći)
40 EUR / noć

598 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
26. 5. – 30. 5. (4 noći)
80 EUR / noć

368 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Kuća u Scorrano, Italija WiFi 100/100 Mbps · Casa Aurora – Right in the Heart of Salento
4. 6. – 17. 6. (13 noći)
33 EUR / noć

490 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stan u Lisabon, Portugal WiFi 100/100 Mbps · Brand-New 1BR Apartment in Historic Downtown Lisbo
18. 5. – 16. 6. (29 noći)
88 EUR / noć

2.942 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
Stan u San Juan de los Terreros, Španjolska WiFi 237/130 Mbps · Cozy & Stylish Stay
18. 5. – 31. 5. (13 noći)
83 EUR / noć

1.245 EUR ukupno

Svi sadržaji uključeni · Bez depozita
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits